भुटानी आलु एक साइड डिशको लागि उत्कृष्ट छनौट हो। विशेष गरी एक द्रुत ग्रील्ड वा कुखुरी चिकन, मासु वा पोर्कको लागि।
यो संस्करण लहसुन र विभिन्न प्रकारका सूखे जडीबुटीको साथ अनुभवी हुन्छ। आलुहरू सिजन र जैतूनको तेलले फिसाइदिन्छन् र त्यसपछि तिनीहरू खैरो पूर्णतामा भुवाइन्छन्। यो एक साधारण नुस्खा हो जुन तपाईं एक साथ फेंक र ओवनमा राख्न सक्नुहुन्छ, त्यसपछि तपाईंको मुख्य डिशमा फोकस गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड रातो पखालो आलु (1 1/2 देखि 2 इन्च कुञ्जीमा काट्नुहोस्)
- 1 ठूलो मीठो प्याज (ठूलो आकारमा काट्ने)
- 4 देखि 5 लौने लसुन (मुटु र खनिज)
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच काली मिर्च (तातो पानी)
- 1/4 चम्मच डिल (सूखे)
- 1/4 चम्मच थिम (सूखे)
- ड्यास मार्जोरम वा तुलसी (सूखे)
- 3 चम्मचहरू
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- पन्नीको साथमा ठूलो उकालो प्यान गर्नुहोस्। खाना पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे वा हल्का रूपमा पन्जालाई चिकन गर्नुहोस्।
- ओवन 400 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- सबै सामग्रीहरूलाई ठूलो कटोरा वा खाना भण्डारण बैगमा मिलाउनुहोस्; कोइराला
- पन्नीको पकाउने प्यानमा व्यवस्थित गर्नुहोस् र पहिले देखि नै ओवनमा 30 देखि 40 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्, हरेक 10 देखि 15 मिनेट घुमाउनुहोस्, जब सम्म आलु निविदा हुन्छ र राम्रो तरिकाले खैरो छ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- बरसातको लागि उत्तम आलु लाल-पतले, राउण्ड श्वेतहरू, नयाँ आलु र लामो श्वेतहरू हुन्।
- यदि तपाईं बिरुवा आलुहरू चाहनुहुन्छ भने, पिघल मक्खन वा भाग पिउने मक्खन र भाग जैतूनको तेल प्रयोग गर्नुहोस्।
- बेकन drippings, बतख वोसो वा खरानी भुना हुआ आलु को लागि शानदार स्वाद जोड्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
पिर्मेस पनीरको साथ भुना भयो आलु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 221 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |