स्लालिक देशहरूमा, मशरूम शिकार र सुक्खाएर तिनीहरूलाई संरक्षण गर्ने एक राष्ट्रीय स्तुति हो। सर्द र अन्य समयको समयमा जब ताजा मशरूम उपलब्ध छैन, जंगल को यी सूखे गहनाहरु सूप र ससहरुमा बनाइन्छ। शाकाहारी सूखे मशरूम सूपको लागि यो नुस्खा प्रायः मासुहीन रूसी क्रिसमसको पूर्व पवित्र आत्मामा सोलहेलिक वा सोभनिकको रूपमा चिनिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप मशरूम (सूखे)
- 8 कप पानी (चिसो)
- 1 लौरो लसुन (वा स्वाद)
- 1 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 2 चम्मच प्याज (कटाई)
- 1 चम्मच मार्जिनिन (वा तेल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सूखे मशरूमलाई सानो टुक्राहरूमा तोड्नुहोस् र गहिरो चलन हटाउन ठंडे पानीको साथ राम्ररी कुल्लाउनुहोस्। 8 कप ठंडे पानी, नुन र लहसुन संग आवरण मशरूम। मशरूम निविदा नभएसम्म 2 घण्टा वा बढीको लागि आवरण गर्नुहोस्। स्वादको लागि थप नमक थप्नुहोस्।
- जब सूप गरिन्छ, तेलमा सटुर प्याज भूरी नभएसम्म र सूपमा थपियो। केही मिनेटका लागि सिम्मर गर्नुहोस्। मिनी पिज्जोहकी वा पल्मेनी डम्प्लिंगको साथ सेवा गर्नुहोस् जुन एक गैर-मक्खन आटा संग बनाइएको छ र गैर-मासु भरिएको भित्ता संग भरिएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 524 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |