राय "toddy।" को मूल बारेमा फरक छ। कसैलाई विश्वास गर्दछ कि नाम भारतीय भाषाहरु बाट प्राप्त हुन्छ: हिन्दू, मराठी र संस्कृत। अरूले स्कटिश टॉडी उत्साही नामक "टोड।" मा विश्वास गर्छन्।
यसका साथै यसका आधारमा यसका बारेमा जानकारी दिईएको छ। यसका बारेमा जानकारी दिईएको छ। यसका बारेमा जानकारी गराईएको छ। अन्य समयमा, बेशक, toddy उत्साही सजिलै संग लाग्छ किनभने यो एक आकर्षक र प्यारा सर्दाइमा समय पिउने हो।
पेय, तातो पानी, सेब साइडर वा पेय पदार्थ कम गर्न र सामान्य चिसोको अवधिमा जोडिएको स्वाद र एड्सको अनुगमन गर्दछ जुन तलको नुस्खाको रूपमा तयार हुन्छ। त्यहाँ त्यहाँ कुनै औषधीय प्रमाण छैन, त्यहाँ कुनै अरूको लागि कुनै ठिक छैन कि ठण्डको उपचार गर्न को लागी कुनै राम्रो प्रमाण छैन। सम्भावित बेकार उपचारहरूमध्ये, गरम टोड्डी कम्तीमा सुखद रमाइलो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी, या त फिल्टर वा अनुचित।
- वैकल्पिक: 5
- लौह
- वैकल्पिक: 1 छड़ी
- दालचीनी
- वैकल्पिक: 1 टुक्रा तारा anise
- 1 चम्मच
- कालो चिया (अधिमानतः एक मजबूत केमुन कालो चाय)
- 1 चम्मच हनी (अधिमानतः एक बलियो, कालो शहद)
- 2 औंस
- ब्रान्ड , गाढा
- rum or
- व्हिस्की , जस्तै
- जेम्ससन आयरिश व्स्स्की
- 1 पारा नींबू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक बर्तनमा पानी र मसाले मिलाउनुहोस्।
- पानी मात्र तलको उबलिएको र गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- चिया पातहरू थप्नुहोस्।
- 4 मिनेटको लागि हिँड्नुहोस्, र त्यसपछि ठूलो मोगमा तनाव गर्नुहोस्।
- महोदयमा हल्लाउनुहोस्।
- फ्लोट ब्रान्ड, पेमको शीर्षमा रम वा व्हास्की।
- मग मा निचोने नींबू।
- वैकल्पिक: लियोनलाई बलियो खट्टे स्वादको लागि मगमा ड्रप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 316 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 51 जी |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 4 जी |