रमकी सम्भवतः हावाइली मूलको एक लोकप्रिय पार्टी एपटेकर हो, जुन 20 औं शताब्दीको मध्यमा पुग्छ। पहिलो ज्ञात सन्दर्भ रेस्टोरेंटको 1 9 41 मा भएको थियो, डान्स द टाउकोकोटमाबर ।
कडा पानीको छातीमा मुर्दा भुइँमा लिने र बेकन लिपिमा स्यान्डविच गरिन्छ। लपेटो चिकन लुगाहरू सोया सस र मसालेको सजिलो मिश्रणमा खाएको हुन्छ। सम्पूर्ण अनबस्ड चिकन लुगाहरू प्रयोग गर्न नि: शुल्क लाग्छ।
चिकन पावरहरू मनपर्दैन? नुस्खाको तल सम्भावित विविधताहरूमा हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 30 चिकन पावरहरू
- 15 स्लाइस बेकन (धेरै पतली, पार तिर आधा मा कटौती)
- 1 गर्न सक्छन् / 8 औंस कटाई पानी को छाती माछा (सूखा)
- 1/3 कप कम सोडियम सोया सस
- 1/2 चम्मच अदरक
- 1/2 चम्मच करी पाउडर (वा 5-मसाले पाउडर प्रयोग गर्नुहोस्)
- 4 चम्मच मक्खन (पिघलिएको)
- ड्यास नमक (स्वाद)
- काली मिर्च (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक चिकन लिभर काट्नुहोस्। पानीको छातीमा काट्ने खालको बेकनको साथ र दाँतपट्टिको साथ सुरक्षित। नमक र काली मिर्चको साथ छिटो
- चिकन भित्ताहरू समायोजन गर्न पर्याप्त मात्रामा एक कंटेनरमा सोया सॉस, पिघल मक्खन, अदरक, र करी पाउडर जोड्नुहोस्।
- चिकन ओभरहरू थप्नुहोस्; आवरणमा फर्कनुहोस् त्यसपछि धेरै घण्टा वा रातभरको लागि खारेज गर्नुहोस्।
- सेवा गर्नु पहिले, नमक र काली मिर्च र बेरिल संग हर तरफ 5 मिनेट को लागि छिद्र।
30 ऐपेटाइजरले बनाउँछ
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- रमकी कुरकुरा नभएसम्म 350 फिट ओवनमा रोमकी हुन सक्छ।
- चिकन भित्ताहरू बदल्नुहोस्, ठूलो समुद्र स्क्याप्स्समा क्षैतिज रूपमा काटिएको छ।
- अनानास कुखुराको साथ चिकन पावरहरू बदल्नुहोस्। बेक्डमा एक कटाईको पानी छातीपट्टि र अनानास कपाल लपेट्नुहोस्। मारिना र निर्देशित को रूप मा पकडे, या बेकन सम्म कुरकुरा सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
सजिलो र चिकन पावरहरूसँग सजिलो गहिरो चावल
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1212 |
| कुल मोटा | 72 g |
| पागलिएको बोसो | 21 जी |
| असंतृप्त फैट | 28 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 423 मिलीग्राम |
| सोडियम | 577 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 132 जी |