नींबूले ध्यान, सोया सस, जडीबुटी र मसालेको मिश्रणमा मरेका छन्, यो कुखुरासँग एक मिठो, ल्होनी स्वाद छ जुन राम्रो छ। यो कुखुरा आफैंमा राम्रो छ वा सलाद र स्यान्डविचको लागि उत्तम छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 चिकन छाला
- 1 (6 औंस / 180 एमएल) जमे भएका नींबूले ध्यान दिन सक्छ
- 1/4 कप / 60 एमएल
- सोया सस
- 2 चम्मच / 10 एमएल सूखे संगर्जोरम
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर
- paprika
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- गहिरो नींबूले सोया सस, नमक, लसुन पाउडर, मार्जोरम, पेपरिका, र ब्लेंडरमा काली मिर्च र चिकनी सम्मको मिश्रणको साथ ध्यान दिन्छ।
- एक ठूलो resealable प्लास्टिक बैग मा ठाँउ ठाँउ।
- प्लास्टिकको थलोमा लियोडेड मिश्रणको आधामा डुकाउनुहोस्।
- कोट घुमाउनुहोस् र 30 मिनेटको लागि सार्नुहोस्।
- Preheat Grill।
- अचारबाट चिकन हटाउनुहोस् र हट ग्रिलमा राख्नुहोस्।
- प्रति मिनेट लगभग 6 देखि 7 मिनेट सम्म ग्रिल चिकन आरक्षित अन्न संग बर्खास्त।
- गिलिंग चिकन जारी गरिएसम्म, लगभग 12 देखि 15 मिनेट सम्म वा यो 165 डिग्री F / 75 डिग्री सी को आन्तरिक तापमान सम्म पुग्छ, र सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2406 |
| कुल मोटा | 140 जी |
| पागलिएको बोसो | 39 जी |
| असंतृप्त फैट | 56 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 837 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,318 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 264 g |