यो मीठो र मसालेदार पोलिश सॉसेज केवल चार अवयवहरूको साथ बनाइएको एक साधारण डिश हो। फलफूल कटा प्याज, भूरी शर्करा, र सरसफाइको स्वाद यो सजिलो कुकर सुसेज डिश।
नुस्खा साझा गर्नको लागि गेईको लागि धन्यवाद। उनले यो किलबासालाई एपटिजाइजर वा आलु वा मार्कोनी सलादसँग डाइरेक्टरीको रूपमा प्रयोग गर्दै सुझाव दिन्छ। मलाई लाग्छ यो बेक्ड मार्गेनी र पनीर संग उत्कृष्ट हुनेछ।
एक एपटेकरको रूपमा, यसलाई ढिलो कुकरबाट प्रयोग गर्नुहोस्। तपाईंको अतिथिहरूको लागि प्लेटहरू, नपकिन्सहरू र दाँतपट्टिहरू प्रदान गर्नुहोस्, र तिनीहरूलाई हराउनुहुन्छ! एक ठूलो पार्टीको लागि नुस्खा सजिलै माथि मापन गरिन्छ। एक स्याउजेट पार्टीको साथमा साउरेज लिनुहोस्, क्रक बर्तन र सबै।
यो लोकप्रिय ककटेल किलबासा एक टंगनी सरसों सस संग। किलबासा एक सेब जेली र धीरज सस मा धीमी कुकर मा पकाएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 1/4 कप मसालेदार सरसफाइ
- 1/4 कप पतला कटा प्याज
- 2 पाउण्ड किलबासा वा स्काइप्लेट पोलिश साउसेज, 1/2 इन्च टुक्रामा काट
यसलाई कसरी बनाउने?
क्रोक बर्तनमा, भूरी शर्करा, सरसफाई र प्याज जोड्नुहोस्; केइलाबास जोड्नुहोस् र समान रूपमा कोटलाई राम्रो पार्नुहोस्।
2 1/2 देखि 3 घण्टाको लागि LOW मा पकाउनुहोस् र कहिलेकाहीँ घिमिरे।
ढिलो कुकरबाट छिटो सोजी काटेर सेवा गर्नुहोस्।
गेईको नोट: एपटिजाइजरको रूपमा राम्रो छ, वा आलु वा मार्कोनी सलाद, ताजा भेटी र फलको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- सॉसेज टुक्राहरूमा घंटी काली मिर्चको टुक्रा थप्नुहोस्।
- अनानास बन्दुकहरू वा सुर्खेतहरू पनि सॉसेजमा थप्न सक्छन्।
तपाईं पनि मन पर्छ
कैदिडर पनीर संग कालीफ्लावर र सोजेज रूस्ट
शीर्ष 22 किल्लाबासा र स्काइक्टेड सोजज व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 655 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 110 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,719 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 9 |