तपाईं सजिलै सँग रेस्टुरेन्टमा गुणस्तर को रोटिसरी चिकन बनाउन सक्नुहुन्छ। यो नुस्खा एक चिकन र मसालेदार सूखी रग को उपयोग गर्दछ को लागि चिकन एक जटिल स्वाद कि छाला को तल पनि permeates। रोटिसरी छैन? तपाईं यो चिकन को परिणाम को लागी बस स्वादिष्ट को रूप मा भुना सकते हो - केवल बरसात को लागि निर्देशों को पालन गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- पाक कला स्प्रे
- 1/2 नुस्खा
- मीठो र मसालेदार सूरी रूब
- 2 tablespoons
- जैतून का तेल
- 1 पुरा चिकन, लगभग 4 देखि 5 पाउन्ड
यसलाई कसरी बनाउने?
- आफ्नो rotisserie ओवन को हटाउन योग्य भागहरू खाना पकाउने स्प्रे संग निर्माताको निर्देशन अनुसार स्प्रे गर्नुहोस्। चिकन भित्र र बाहिर र पट सुकाइदिनुहोस्।
- एक सानो कटोरी मा, जैतून का तेल संग सूखी रग को मिश्रण गर्नुहोस, राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस जब तक मग मज्जा को राम्रो तरिकाले नमी हो। तपाईंको हातको प्रयोग गरेर कुखुरालाई पूरै रगतले कोटलाई लुगा लगाएर यसलाई छालामा पार्दै। कुखुराको भित्रमा रमाइलो गर्न को लागी एकैचोटि सुरक्षित गर्नुहोस्।
- रोटीसेरीमा चिकन कुक गर्न: निर्देशन अनुसार अनुसार रोटिसरीमा चिकन राख्नुहोस्। 40 देखि 50 मिनेटको लागि उच्च कुकुर, वा कुखुराको आन्तरिक तापमान सम्म 165 फिट हुन्छ। काट्न अघि 10 देखि 15 मिनेट सम्म आराम गर्नुहोस्।
- ओवनमा चिकन कुक गर्न: रुचाइने प्यानमा रिक्ति तयार चिकन स्थान 450 मिटर माथि। 15 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, त्यसपछि 375 एफसम्म गर्मी घटाउनुहोस् र थप 35 देखि 45 मिनेटको लागि खाना पकाउनुहोस् वा जब रस स्पष्ट हुन्छ जब छालाको छेउमा छरिएको हुन्छ र आन्तरिक तापमान 165 फिट हुन्छ। 15 मिनेट पहिले काटेर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1415 |
| कुल मोटा | 85 जी |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 37 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 480 मिलीग्राम |
| सोडियम | 521 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 151 जी |