मिठाई पनीर पोलिश ब्लिन्जिज वा भित्री क्रिस्पेसको रूपमा चिनिने मिठाई पोलिस नेल्यान्डिनको साथ राम्रो हुन्छ। एकपटक भरिएको र लुकाइएको, तिनीहरू पकाउन वा पान-तलामा राख्न सकिन्छ, वा पिट्टेको अण्डा र रोटीको टुक्रामा डुबाइन्छ।
यदि तपाईं सूखी दही पनीर फेला पार्न सक्नुहुन्न भने, तपाईले आफ्नो किसानको पनीर खरिद गर्न चाहानुहुन्छ।
Naleski भराई कुनै पनि प्रकार को भरिएको पोलिश डम्पप्लिंग, जस्तै pierogi, uszka, kolduny र kulebiak को लागि आदर्श हो ।
यी nalesniki शाकाहारी खानाको लागि राम्रो विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- सूखी दही (वा
- किसान पनीर वा रिकोटा)
- 3 औंस क्रीम पनीर (नरम)
- 1 ठूलो अन्डा जिरो
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 1/2 चम्मच नुन
- 3 चम्मचौं शताब्दी
- 1 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक प्रोसेसर को कटोरा मा पनीर राख्नुहोस् र सुचारु सम्म शुद्धता। अवयव अवयवहरू थप गर्नुहोस् र चम्किलो नभएसम्म प्रक्रिया गर्नुहोस्।
- 12 रचना र रोल बीच भरिएको विभाजित गर्नुहोस्। सानो मात्रामा मक्खनमा साउत र फलफूलको साथ सेवा गर्ने, ताजा ब्लुबेरी सस जस्तै, यदि चाहियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 165 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 108 मिलीग्राम |
| सोडियम | 175 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |