स्मोक्टेड हलहरू वा मासुको हैम हड्डीले यो सेयरक्र्रेट सूपमा अर्को तह थप्छ। केही मानिसहरूले सूप मोटाएर रूमको साथ वा आलुहरू थप्छन्, तर मेरी आमाले जौ पनि प्रयोग गर्थे, जुन मैले गरे। उनले कहिलेकाहीं भाडाको बीउ प्रयोग गरेनन् तर अरूले गरेनन्। यी सबै भिन्नताहरूमा यो राम्रो छ। गहिरो अँध्यारो राई रोटी संग सेवा गर्नुहोस् र तपाइँ एक कटोरा मा खाना पाउनुभयो। धेरै सूपको रूपमा, यो अर्को दिन स्वाद हुन्छ। सूप पनि क्रमामेटेड सॉरेरार्क्राट सूपमा परिणत गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड हम होकहरू या मासिनी ह्याम हड्डी
- 2 चतुर्थ पानी
- 1 ठूलो कटा प्याज
- 1 बे पत्ती
- 5 काली मिर्च
- 1 चिसो ताजा अजमोद या 1/4 चम्मच सूखे अजवाली
- 1/2 कप जौ, रिलित र डुबेर (छिटो खाना पकाउने छैन)
- 1 (14-औंस) sauerkraut, नाली (रिजर्व तरल), पनी र कटाई सक्छ
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- वैकल्पिक: 1 चम्मच खराबी बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- डच ओवन वा अन्य ठूलो बर्तनमा पोर्क र पानी राख्नुहोस्। एक फोडा ल्याएर, फोम off skimming। प्याज, बे पत्ती, मिर्चेरकस र अजमोड थप्नुहोस्। फोडामा फर्काउनुहोस्, उकालोमा गर्मी घटाउनुहोस् र लगभग 45 मिनेट राख्नुहोस् वा मासुहरू हड्डियोंलाई हटाउनुहोस्।
- भाइरस, पासाबाट मासु हटाउनुहोस् र प्रयोग गर्दा यदि जौ, सेउरेर्क्राट, र भाडाको बीउ संग बर्तनमा फर्कनुहोस्। एक फोडामा फर्कनुहोस्, थप 45 मिनेटको लागि खुला, गर्मी कम गर्नुहोस् र उकालो। यदि सूप धेरै मोटा हुन्छ भने मासुको भण्डार वा पानी थप गर्नुहोस्। यदि एक अधिक खट्टा स्वाद वांछित छ भने, केहि आरक्षित क्र्राट रस थप्नुहोस्। सिजन समायोजन गर्नुहोस्। बे पत्ती हटाउनुहोस्। धनी राइ को रोटी संग गरम कटोरे मा रहें।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 320 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 98 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,232 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 30 जी |