पोलो एक ला ब्रासा पेरुभियन-स्ट्रीट रोइसिसरी चिकन हो जुन अमेरिकामा धेरै लोकप्रिय भएको छ, यसको अनूठे मसाज र स्वादिष्ट सॉस र साइड व्यञ्जनका साथ धन्यवाद।
पेरूभेन चिकन किन्न मिल्ने टेबलमा खानेकुरा एक छिटो बाटो हो। तर घरमा एउटै पेरुवाई स्वादको साथ तपाईंको आफ्नै भुइँमा चिकन तयार गर्न सजिलो छ। यो कम्पनीको लागि एक उत्कृष्ट पकवान हो र धेरै कामको आवश्यकता छैन। सलाद थप्नुहोस् र तपाईंको उत्कृष्ट भोजन छ।
यदि तपाइँ मात्र स्तनपानको चाहानुहुन्छ भने, पकाएको पोलो ला लासा चिकन छातीको लागि यो नुस्खाको प्रयास गर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पुरा चिकन
- पहेंलो आलुको 3 पाउन्ड
- 1/4 कप सब्जी तेल
- 1/4 कप सिरका
- 3 लौह लसुन
- 1 चम्मच चिल पाउडर
- 1 चम्मच जीरा
- 1 चम्मच लसुन नमक
- 1 चम्मच पेपर
- 1 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच ताजा अयगानो (कटाई)
- 1 चम्मच
- वैकल्पिक: 1/2 कप
- ताजा टकसाल
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिकन (वैकल्पिक) चुरोट (वैकल्पिक) फ्रिजमा 12 घण्टाको लागि कुखुरा (हटाइएका जीबलहरू हटाउनुहोस्) (पोल्ट्री ब्रुङको बारेमा पढ्नुहोस् )। नमक पानीबाट निकाल्नुहोस् र कुल्ला गर्नुहोस्।
- खुट्टा र लसुनलाई माला लगाउनुहोस् र यसलाई सिरका र सब्जीको तेलसँग मिश्रण गर्नुहोस्। चिल्लो पाउडर, जीरा, पोर्चिका, लसुन नमक र सोया सॉसमा हिउँद ।
- जिपोक थलमा चिकन राख्नुहोस्, र अन्नमा राख्नुहोस्। पीडा सील र मुर्ख संग कुखुरा कोट गर्न टाउको।
- 12-24 घण्टाको लागि समुद्री, चिकन, प्रशीतित।
- ओवन पहिले 375 डिग्री। आलु पीलाउनुहोस् र सानो पट्टिमा काट्नुहोस्।
- एक बरसात प्यानमा आलु राख्नुहोस्। आलुमाथि रैक को माथि मा चिकन, स्तन-साइड अप गर्नुहोस्।
- 30-45 मिनेटको लागि रूख चिकन हटाइयो। यदि छाला धेरै खैरो हो रही छ भने पन्नीको साथ ढिलो हुन्छ। फ्लिप र आलु हलचल को साथ हलचल। चिकनको लागि जारी राख्नुहोस् जब सम्म चिकनको आन्तरिक तापमान लगभग 165 डिग्री, लगभग 1 घण्टा र आधा कुल ओवन समय हुन्छ, चिकनको आकारमा निर्भर गर्दछ। (कसरी चिकन चिकन गर्ने बारेमा थप पढ्नुहोस्)।
- ओवनबाट चिकन हटाउनुहोस् र नक्काशी गर्नुअघि 10-15 मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 867 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 450 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 105 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 43 g |