यो पोमबाट एक पसंदीदा इटालियन बीफ नुस्खा हो, एक बर्तन रोस्ट र इटालियन सलाद ड्रेसिंग संग बनाइएको छ। मपपरोनिनी मासुको लागि थप स्वाद थप्दछ।
मासु को लागि एक चटनी बनाउन को लागी तरल को मोटा या केहि रस संग कटा हुआ मासु को सेवा र ब्राउन ग्रेवी तैयार।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 रैंप रोस्ट वा लीन चक, लगभग 4 पाउण्ड
- 1 प्याकेज ड्राई इटालियन सलाद ड्रेसिङ मिश्रण
- 3 चम्मचका थोपाको जुसको साथ मिर्च मिर्चेरसिनी मिक्स
- 1 कप बीफको स्टक, कम सोडियम वा अनपल्टेड
- 2 चिकनी, वैकल्पिक मार्फत 1/4 कप पानीको साथ मिश्रित चम्मचको आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
एक ढिलो कुकर वा क्रक बर्तनमा रडार भुइँमा राख्नुहोस्।
भुइँमा इटालियन सलाद ड्रेसिंग मिश्रण छिराउनुहोस्।
मिर्चोनीनी मिश्रण र बीफ स्टक जोड्नुहोस्।
सी कवर र 7 देखि 9 घण्टाको लागि न्यून, वा धेरै निविदा सम्म पकाउनुहोस्।
प्लेटमा बीफ हटाउनुहोस् र यसलाई टुक्रा पार्नुहोस्।
यदि वांछित भएमा, रस को मोटाई मा आटा मिश्रण हलचल। ढिलो कुकर माथि उच्च गर्नुहोस् र लगभग 10 मिनेटको लागि खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, वा टाढासम्म सम्म।
भित्तामा मासु थप्नुहोस्।
टोस्ट रोटी वा टोस्टमा टोस्ट गरिएका स्प्लिट रोलहरू वा खुला खुला सामना स्यान्डविचमा सेवा गर्नुहोस्
विविधताहरू
- केहि मिर्चेरसिनी र रस संग ब्रेड मा शेड्डेड बीफ को एक जार देखि या ब्राउन ग्रेवी संग तैयार मिश्रण को तैयार गर्नुहोस।
- तपाइँलाई बीउ रोस्ट थप्नु अघि ढिलो कुकरमा 1 ठूलो कटाई प्याज थप्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
क्रीम धीमी कुकर खट्टा क्रीम पट रोस्ट
घर-शैली पोट रोस्ट संग सब्जिहरु र Gravy
बीयर-ब्रेस्ड पॉट रोस्ट, स्टो कुकर
20-प्लस स्लो कुकर पॉट रोस्ट व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 497 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 171 मिलीग्राम |
| सोडियम | 350 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 66 g |