यो स्वादिष्ट चिकन र पास्ता व्यंजन पालक, लहसुन र पर्मेसन पनीरको साथ बनाइएको छ। एक दैनिक रोजगारीको लागि एक टाउको सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
अधिक चिकन र पास्ता व्यंजनहरू
पनीर संग चिकन, केले, र पास्ता केक
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 20 औंस ताजा पालक
- 1 कप चिकन भाइरस
- 6 औंस सुकेको पास्ता गोलाहरू (वा अन्य समान पास्ता)
- 1 पाउन्ड चिकन स्तन (अनावश्यक आधा, ग्रील्ड, 1 इन्च घन)
- 4 मध्यम लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 देखि 2 चम्मच जैतून को तेल
- 1 कप चिकन भाइरस
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड नट
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
- ड्यास तातो पानीको कालो कालो मिर्च (वा स्वाद)
- 1/2 कप पिर्मेसन पनीर (पिसाब, प्लस सेवाको लागि अधिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक मध्यम सॉसpan मा, चिकन भाइरस मा पालक पकाएँ, जब एक पल्ट केहि समय मा स्पिन जोडयो। एक कलररमा पाईलो खान्नुहोस्, भाइरस सुरक्षित गर्नुहोस्। सकेसम्म धेरै अधिक तरल निचोड गर्न पालक थिच्नुहोस्।
- प्याकेज दिशानिर्देशका अनुसार उकालो नरम पानीको माध्यम माध्यमको पास्ता कुकुर; नाली
- पूर्वमा एक भारी कुखुरा मध्यम गर्मी मा। जब कुकिलो तातो हुन्छ, तेल र लसुन थप्नुहोस्। कुकुर, निरन्तर हलचल, सम्म लसुन निविदा नभए सम्म खैरो छैन। पाईलो र पोल्ट्री थप्नुहोस्। स्वाद र नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। पालीमा ग्रील्ड चिकन बन्दूकहरू थप्नुहोस्। हलचल र सुरक्षित खाना पकाउने भाइरस को एक सानो राशि जोड्नुहोस्। पकाउन जारी राख्न, स्ट्राइकिंग र घुमाउनुहोस्, तातो नभएसम्म, आवश्यक भए भाइरस जोड्नुहोस्।
- पातलो मिश्रणमा तातो पकाएको पास्ता गोलाहरू थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- पिर्मेसन पनीरको 1/2 कपसँग छिटो र तुरुन्तै सेवा पुर्याउनुहोस्। अधिक पार्मेसी पनीर मेट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 577 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 797 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 47 g |