तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ब्रोलर मुर्गन, विभाजन, लगभग 5 देखि 6 पाउन्ड कुल
- 1/4 कप सब्जी तेल
- 1/2 कप पिघल मक्खन
- 1/3 कप नींबूको रस
- 2 चम्मच सूखे गुलाबी, कुचल
- 1 सानो क्लोव लसुन
- 1 चम्मच नमक
- ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ग्रिल तयारी गर्नुहोस्; एक तेलको रैक 4 देखि 6 इन्च मध्यम मध्यम को माथि राख्नुहोस।
- तेल, मक्खन, नींबूको रस, रस्सरी, लसुन, र नुन जोड्नुहोस्। अनुभवी मक्खनको 1/4 कपको साथमा र भित्र मुर्दा ब्रश गर्नुहोस्।
- ग्रिलमा हड्डी राख्नुहोस्, हड्डी छेउमा।
- बाक्लो चिकन प्रायः मक्खन मिश्रण संग हुन्छ र हरेक 10 मिनेट बारी।
- सबै भन्दा 30 देखि 40 मिनेट सम्म ग्रिल, वा कुखुरा सम्म निविदा हुन्छ र रस छेउको छेउमा छरिएको हुन्छ।
मिर्च संग राम्रो तरिकाले छिटो र सेवा गर्नुहोस्।
4 सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1266 |
| कुल मोटा | 86 जी |
| पागलिएको बोसो | 34 g |
| असंतृप्त फैट | 38 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 358 मिलीग्राम |
| सोडियम | 216 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 106 g |