केहि चील र थोडा लेमन संग बरसारी ब्रोकोली यो कोटाइडियन सब्जी एक नयाँ उपचार मा बदल्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- लगभग 2 पाउन्ड ब्रोकोली
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 सानो तातो लाल चिल (जस्तै फ्रिजो), सानो कटाई
- 1 चम्मच नींबू ईश्वर
- 1/4 चम्मच राम्रो समुद्री नमक
- 1 -2 चम्मच ताजा नींबूको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 375 डिग्री एफ।
- ब्रोकोली ट्रिम गर्नुहोस् र यसलाई ठूलो आकारमा टुक्रा टुक्रा बनाउनुहोस्।
- तेलको साथ ब्रोकोली टस गर्नुहोस्। ब्रोकोलीलाई एक बरसात प्यानमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- ब्रोकोलीलाई काटिएको चिल्लो, नींबूको छाती र नमक संग छिटो पार्नुहोस्।
- लगभग 30 मिनेटको किनारमा झुन्ड्याउने र भाँडामा ब्रोकोली रोस्ट। स्वाद र सेवा गर्न ताजा नींबूको रस संग छिटो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 81 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 185 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |