प्याजहरू स्टकसँग पकाएको छ, यो एक उत्कृष्ट स्वाद दिन। प्याज ग्रिल नपुगेको र खैरो र नरम नभएसम्म उनीहरूलाई फङ्क स्टिकको माथिमा सेवा गर्नुहोस्। तपाईं पनि केहि अचयनित गर्न सक्नुहुन्छ र प्याजलाई सुरक्षित गर्न सक्नुहुन्छ यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने। कुनै पनि तरिका, यो एक स्वादिष्ट स्टिक नुस्खा कृपया निश्चित छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 पाउंड / 570 जी फ्लांक स्टेक
- 2 मध्यम प्याज, 1/2-इन्च रिंगमा काट्नुहोस्
- 1/4 कप / 60 एमएल balsamic सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल जैतून का तेल
- 2 चम्मच / 10 एमएल डिजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल कटा ताजा गुलाबी
- 1 चम्मच / 15 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल allspice
यसलाई कसरी बनाउने?
सिरका, दाई, नमक, काली मिर्च, सबैस्पिस, रस्सेरी र तेललाई ठूलो, उकालो गिलास डिशमा मिलाउनुहोस्। स्टेक र प्याज जोड्नुहोस्; कोटमा फर्कनुहोस्। 15 मिनेट खडा हुनुहोस्। ग्रिल स्टेक र प्याज 12-16 मिनेट (मोटाई र वांछित दान को आधार मा), केहि समय बदलयो, र खाना पकाने को पहिलो छमाही को समयमा धुरी संग ब्रश। एक पटक पकाएर, गर्मीबाट हटाउनुहोस्, माटो आराम गर्न 5 मिनेट बाँकी र त्यसपछि अनाज मा स्टिक टुक्रा।
प्याजको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 336 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 112 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,438 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 40 जी |