यी महान् चम्मच चिकन छातीहरू पूर्णतामा बाँधिएका हुन्छन् भने त्यसपछि स्वादयुक्त नींबू र मक्खन ससाममा सेवा गरिन्छ।
लसुन माछा भएका आलुहरू वा पकाएको आलु र ब्रोकोली सलादसँग यो स्वादिष्ट चिकन सेवा गर्नुहोस् एक संतोषजनक परिवारको भोजनको लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिकन छाती भाग्ने (बेकार)
- 2 चम्मच जैतून को तेल (अधिक या कम को आवश्यकता को रूप मा)
- नमक स्वाद (कोषेर)
- काली मिर्चको स्वाद
- 4 चम्मच मक्खन
- 1 1/2 चम्मच नींबू रस
- 1/2 चम्मच नींबू उत्तेजना
- 2 हरित प्याज (कटाई)
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच अजवा (ताजा, कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- हीट ब्रोलर (550 ° F); पन्नी र तेलको रैक सँग एक broiler प्यान लाइन।
- चिकन छालाको प्लास्टिकको लपेटोको र दुईवटा पानाहरू बीचमा टाढासम्म मोटोपनमा पतित राख्नुहोस्। वैकल्पिक रूपमा, यदि चिकन सेठ ठूला हुन्छन् भने प्रत्येक क्षैतिज रूपमा दुई कप्लेटहरू टुक्र्याउनुहोस्।
- जैतून को तेल संग चिकन रूनुहोस् र नमक र काली मिर्च संग छिटो।
- तेलको ब्रोलर रैकमा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- एक सौसिनमा, बाँकी अवयवहरू मिलाउनुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। तापक्रम घटाउनुहोस् र लगभग 30 सेकेण्डसम्म उकालो पार्नुहोस्। स्वाद र नमक र कालो मिर्च जोड्नुहोस्। छुट्याइएको।
- लगभग 12 देखि 15 मिनेटसम्म कुखुरालाई द्रष्ट पार्नुहोस्, पकाउने समयको माध्यमबाट आधा बाटो तिर। प्रत्येक चिकन छाती टाउको दुख्ने लगभग 1 मिनेटमा लम्बन मिश्रणको लगभग 1 चम्मचको साथ।
- शेष चटनी संग चिकन सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ:
- लेमन चिकन
- पेस्टो र क्रीम संग मलाई मलाईदार तुलसी चिकन
- सजिलो चिकन पिर्मेसन
- 50 सजिलो चिकन व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1407 |
| कुल मोटा | 88 जी |
| पागलिएको बोसो | 28 जी |
| असंतृप्त फैट | 36 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 44 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 480 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 134 g |