यो नुस्खा एक चपपंथी पिस्टरमास्टर, बिग बॉब गिब्सन BBB बाट क्रिस लिली द्वारा अनुकूलित छ। एक नमीमा ढिलो ढोका, स्वादपूर्ण वातावरणले एक चिकन उत्पादन गर्दछ जुन धेरै निविदा, रसदार र स्वादिष्ट हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप applesauce
- 2 tablespoons
- Worcestershire सॉस
- 1 सम्पूर्ण चिकन (लगभग 3 1/2 पाउन्ड)
- 1/2 सानो पहेँलो प्याज (कटाएको पतली)
- Dry Rub को लागि:
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच
- स्मोक गरिएको पेपरिका
- 1 1/2 चम्मच कोष नमक
- 1 चम्मच लसुन नमक
- 1 चम्मच कालो मरिच (ताजा मैदान)
- 1/2 चम्मच जीरा (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन 300 डिग्री फारेनहाइट।
2. एक कटोरा मा सेबसेउ र वर्कस्शियर को साथ एकसाथ हलचल। 9 x 5 लोफ प्यानको तल प्याज राख्नुहोस्। लोफ प्यान मा चिकन अपमान राख्नुहोस् र सबै सेप्सेउसे मिश्रण संग फैलिएको छ, थप प्यानमा पतन गर्न अनुमति दिन्छ।
3. सुत्ने रगतको अवयव मिलाउनुहोस्। गहुँको मौसमको बारेमा चम्मचको मौसम, र सम्पूर्ण चिकन मा बाहिरी बाहिरिन्छ।
प्यानमा चिकन स्तन-साइड अप गर्नुहोस्। लगभग 2 घण्टाको लागि बेक गर्नुहोस् वा थर्मामीटर सम्म जाँदा 165 डिग्री एफ। माथि जाडोको सबैभन्दा ठूलो भागमा पढ्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 657 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 221 मिलीग्राम |
| सोडियम | 847 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 70 g |