कफी, रातो शराब, र उदार लहसुनले गैरीको ठूलो चश्मा बर्तन भुटानी स्वादको गहराई जोड्दछ। यो भुरामा तरल घटेको छ र भुवाको साथमा धुवाँको रूपमा सेवा गरिन्छ।
एक चक भुवास्ता, रडार भुना, ब्रेस्केट (क्यान्ड गरिएको छैन), वा कुनै ब्रेस्ट बीफ कट लेबल प्रयोग गर्नुहोस् "पोट भुना"।
यो पनि हेर्नुहोस्
Perfect Pot Roast
क्रोक पॉट बीयर-ब्रेस्ड पॉट रोस्ट
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बेकार दुबला बीफ चक भुना (लगभग 4 पाउण्ड)
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 1 कप कटा प्याज
- 8 ठूलो लौह लसुन, कुचल
- 3/4 कपडा सुत्न रातो रातो र बीफ श्वेत
- 2 देखि 3 चम्मच तत्काल कफी granules
- 1 बे पत्ती
- 3 चिसो पानीको चिसो पानी
- 2 चम्मच cornstarch
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक र काली मिर्चको साथ भुइँमा छिटो मा रमाउनुहोस् यदि ढिलो कुकरमा फिट गर्न आवश्यक छ भने भुइँमा भुइँमा हाल्नुहोस्। मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा, तातो तेलमा खैरो रेशा। ढिलो कुकरको लागि भुइँमा ट्रांसफर गर्नुहोस्।
- हल्का खानुपर्ने सम्म कुखुरामा प्याज र लसुन साउथ। शराब वा भाइरस र कफी अनुदान थप्नुहोस्। माध्यमिक गर्मीमा पकाउन जारी राख्नुहोस्, स्किलेटको तलबाट खैरोड बिट ढोका। सबै मासु मा हाल्नुहोस्।
- बे पत्तीमा बत्ती जोड्नुहोस्।
- 8 देखि 10 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस् र मासु धेरै निविदा हुन्छ।
- स्लटेटेड चम्मच प्रयोग गरी बे पत्ती र लसुन हटाउनुहोस्। माटोलाई तातो पानीमा पठाउनुहोस्; आवरण र न्यानो राख्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, ठंडे पानी र कस्टस्टर्च को मिश्रण, चिकनी सम्म हलचल। ढिलो कुकरमा गरम तरल घुमाउनुहोस्। आवरण र उच्च गर्मीमा लगभग 15 देखि 20 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा तातो र मोटो सम्म। (यो चरण स्टोभेटोपमा अधिक चाँडै गर्न सकिन्छ जब सम्म तपाईसँग बहु-कुकर शैली क्र्याकपोट छैन।)
- गोडाको टुक्रा र ग्रेवाको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 619 |
| कुल मोटा | 35 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 218 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 63 g |