यी ढिलो कुकरको चमकदार गाजरले दालचीनी, तातो नारंगी घेरा र रस, र भूराको शर्कराको उत्कृष्ट मिठो र अरोमेटिक संयोजन संग स्वाद गरिन्छ। चित्रित गाजर को पकवान बैंगनी गाजर संग बनाइयो, किनकी उनि फोटो मा बीट को रूप मा अधिक लग रहेको छ र चटनी नारंगी गाजर संग तुलना को गहरा छ। तथापि, स्वाद राम्रो थियो - धेरै नारंगी गाजरको जस्तो।
गाजरले हम, टर्की, वा पोर्क रोस्टसँग अद्भुत साइड डिश बनाउँछ। नुस्खा 4 को लागि पर्याप्त बनाउँछ, तर यो एक ठूलो छुट्टी खाने वा पोट्लक रातीको लागि सजिलै संग गुणा गरिन्छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
सरल हनी चमकदार बेबी तोड
सजिलो ब्राउन शुगर चमकदार गाजर
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड गाजर (लगभग 2 कप कटाई)
- 1/4 कप प्रकाश ब्राउन शुगर, प्याकेड
- zest र 1 ठूलो नारंगी को रस
- 1 चम्मच मक्खन
- 1/4 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- पिच अखरोट
- पिच कोषेर नमक
- 1 चम्मच कर्नस्टर्क 2 चम्मचौं ठण्डे पानीमा भंग भयो
- 2 चम्मच ताजा अजवाय या क्लिन्ट्रो कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
गाजर खानुहोस् र चिसो पानीको पानीले तिनीहरूलाई कुल्ला गर्नुहोस्। छोटो काट्नुहोस् र तिनीहरूलाई चार / चार इन्च घडीको वरिपरि घुमाउनुहोस्। स्लिप गरिएको गाजर एक ढिलो कुकरको पाखरीमा सम्मिलित राख्नुहोस्।
सुन्तला घेरा र रस, मक्खन, दालचीनी, नटमे, र नमकको एक चुरोट संग सुस्त कुकरमा ब्राउन शुगर थप्नुहोस्।
बर्तनको आवरण गर्नुहोस् र लगभग 3 देखि 4 घण्टाको लागि कम खाना पकाउनुहोस्, वा गाजर निविदा नभएसम्म।
वा उनीहरूलाई उच्चमा 1/2 देखि 2 घण्टासम्म पकाउनुहोस्।
सुस्त कुकरमा कन्नेस्टर्क र पानीको मिश्रण थप्नुहोस् र यसलाई उच्च गर्नुहोस्। गाजरहरू करिब 5 देखि 10 मिनेट लामो लामो कुकुरलाई कुकुर बनाउनुहोस्, वा सास टाढासम्म छ र स्पष्ट छ।
गाजरको टाउको घुमाउनुहोस् र चिसो तातो अजवामा वा सिलिटिरो संग छिर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 261 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 164 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 5 g |