यो हवाईजली चिन्ता कबाबहरू हप्ताको कुनै दिन तयार पार्ने यो सजिलो र सरल तरिका हो जुन सम्पूर्ण परिवारलाई प्रेम गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड (450 जी।) छर्रिएको चिन्ता
- 1 15-औंस (440 एमएल) अनानास बन्दैछ
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) अनानास रस गर्न सक्दछ
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) सोया सस
- 3 हरियो प्याज, 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्
- 1 देखि 2 लौने लसुन, कुचल
- 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) तिल तेल
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल)
- श्रीराचा
यसलाई कसरी बनाउने?
- बिरुवाको सोया सॉस, अनानास बन्दुक, तीन चम्मच (45 एमएल) अनानास रस (तेलबाट), तेल, लसुन, श्रीराचा र ठूलो प्याजको ठूलो प्याजमा 1/2 प्याज। मिश्रण गर्न बन्द गर्नुहोस्। चिन्ता जोड्नुहोस्। 30 मिनेटको लागि ताजा।
- झोला र थ्रेडबाट स्किभहरूमा झन् झन् चिन्ता र अनानास हटाउनुहोस्।
- Preheat Grill। ग्रिल कबाब जब सम्म चिन्ता पूर्णतया गुलाबी छ। बाँकी कटा हरा प्याजको साथमा गार्नु पर्यो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 257 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 227 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,315 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 31 g |