मोरक्को मा एक लोकप्रिय फलहरु रङ्गहरु र सुप्रभात र मीठे व्यंजनहरु मा प्रयोग गरिन्छ। रस र घेराबन्दी ट्यागिनहरूमा थपिएका छन्, केकहरूमा पकाउँछ र यो सजिलो सुन्तला मिठाई ससमा मुख्य सामग्री हो।
यो सरल चटनी बनाउन तपाईंलाई दुई वा तीन वटा ताजा सुन्तला चाहिन्छ। एक सिटरस जेस्टर वा माइक्रोप्लेन फललाई घटेको लागि उत्तम उपकरण हो - तपाई सब्जी पेलर प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ र त्यसपछि छातीको छेउमा पुग्न सक्नुहुन्छ, तर यसले थप कदम सिर्जना गर्दछ।
यसको तीव्र स्वादको साथ, क्रीप्स , केक, आइसक्रिम , कन्सर्ट र अन्य डेसर्टहरूमा स्वादिष्ट सिट्रस टच थप्नका लागि केवल एक सानो चटनी छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ताजा रूप देखि नारंगी रस (2 या 3 ओरेंज देखि)
- 1 नारंगी बाट जेस्ट
- 1/4 कप शर्करा
- 1 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुन्तलाको रस मिलाउनुहोस्, घेरा र चट्टानलाई सानो साउसेनमा मिलाउनुहोस्। जुनसुकै 15 मिनेटको लागि मोटो, सिरिपी चटनीको रुपमा बनाइन्छ त्यसो गर्दा मध्यम गर्मीमा रस मिश्रण मिलाउनुहोस्। (यस समयमा, तपाई अझै पनि चटनी डाल्न सक्षम हुनुपर्दछ, तर यदि तपाईं मन पराउनुहुन्छ भने, ससलाई अझ कम बनाउन को लागी सुचारु गर्न जारी राख्नुहोस्।)
- जब चट्या एक स्थिरता हो जुन तपाईं मक्खनमा हलचल गर्नुहुन्छ र अर्को 2 वा 3 मिनेटको लागि उकालो पार्नुहुन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सुत्न छोड्नुहोस्।
- नारंगी सॉस ठोक्नुहोस्, कोठाको तापमान वा तातोमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |