अधिक चीनियाँ व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड माध्यम चिन्रा (खुबै र घटाउ)
- 8 पानी कास्टेस्टुट्स (छीलिएको, वा 1/2 कप डिब्बर पानी छातीको टुक्रा)
- 1/2 हरियो प्याज (पतला कटाई)
- 1/2 चम्मच अदरक (ग्रेटेड)
- 2 चम्मच
- हल्का सोया सस
- 1 चम्मच चावल रक्सी (वा चावल सिरका)
- 1/2 चम्मच शुगर
- 1/4 चम्मच तिलको तेल
- ताजा जमीन काली मिर्च (स्वाद गर्न)
- 1 ठूलो अण्डा सेतो
- 2 - 3 चम्मच cornstarch (आवश्यक अनुसार)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. तेलको गहिराइलाई 350 डिग्री फारेनहाइटमा तान्नुहोस्।
5. चिन्ता 5 मिनेटको लागि तातो, हल्का स्वाद गरिएको पानीमा साबुन गर्नुहोस्। चिसो पानीमा कुल्ला, पेपर तौलिएका साथ सुत्ने र टाँस्नुहोस्।
3. डिब्बाबंद पानी सिस्टनेटहरू प्रयोग गर्दा, कुनै पनि टिनको स्वाद हटाउनको लागि न्यानो पानीको तल भाग्नुहोस्। नाली। चिन्ता र पानीको छातीमा राख्नुहोस्।
4. एक मध्यम कटोरामा, मिनिसिङ चिन्ता र पानीको छातीको मिश्रण मिलाउनुहोस्। कटा हरा हरियो प्याज, मसालेदार अदरक, सोया सस, चावलको दाखिला वा चावल सिरका , चिनी, तिलको तेल, काली मिर्च, अण्डा र कन्सस्ट्रामा मिलाउनुहोस्।
मिश्रणको बारेमा 1/2 वटा गोल्फ बलहरूको आकारमा मिश्रण गर्नुहोस्।
5. ध्यानपूर्वक चिन्रा बल्सहरू गरम तेलमा जोड्नुहोस्, एक समयमा केवल केहि थोरै छक्क पर्दैन ताकि डराउँदैन। गोलाकारहरू र गोठालोहरू (3 देखि 4 मिनेट) सम्मसम्म बलहरू गहिरो-पारी लगातार, निरन्तर घुमाउँदछ। पेपर टोलहरूमा हटाउनुहोस् र ड्रेन गर्नुहोस्।
6. मीठो र खट्टा चटनी, बिरुवा चटनी, वा तातो सरसफाइ संग चिन्रा बलमा सेवा गर्नुहोस्।
अधिक चिनियाँ झिंगे व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 122 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 151 मिलीग्राम |
| सोडियम | 573 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 22 जी |