के तपाईलाई थाहा छ कि सबै पिज्जा क्रस्ट व्यञ्जनहरु खमीरसँग बनेको छैन? देशका केही भागहरूमा पिज्जाहरू पाईन्छ जसले बेकिंग पाउडर वा बेकिंग सोडा प्रयोग गरेर वृद्धि गर्छ। यी व्यञ्जनहरू एक रोशनी बनाउँदछ जुन रोटी-जस्तै भन्दा बढी पक्कै पनि हुन्छ, जुन तपाईंको मनपर्ने पिज्जा टुप्पिंगको साथमा स्वादिष्ट हुन्छ।
तपाईं यस सुपर सजिलो नुस्खाको लागि एक पाक मिश्रण वा बिस्कुट मिक्स खरीद गर्न सक्नुहुन्छ, तर किन तपाईंको आफ्नै बनाउनुहुन्न? हात-क्यूकिक बेकिंग मिक्स हातमा हुनु राम्रो कुरा हो। यो खरिद गरिएको मिश्रण भन्दा सस्तो छ र तपाईं कुन कुरामा जान्छ नियन्त्रण गर्न सक्नुहुन्छ, जसको अर्थ कुनै कृत्रिम वा अजीब सामग्री छैन।
तपाईंको मनपर्ने पिज्जा टुप्पिंगको साथ बनाइएको यो क्रस्ट पछि। मेरो माइन स्पेशल पिज्जा , मिर्चेरनी, कटाई पकाएको प्याज र लसुन, चिसो पकाएको मशरूम, धेरै हवारी र कल्बी पनीर, र सायद केहि अन्य पकाएको भित्ताबाट चटनी समावेश गर्दछ। हरेक स्वादिष्ट बाइटको आनन्द लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-1 / 2 कप बेकिंग मिश्रण वा बिई-क्यूकिक बकिङ मिक्स
- 1/3 कप गर्म पानी
- 1 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवन देखि 425 डिग्री एफ। एक 12 "पिज्जा पैन ठोस छोटो साथ र ग्रीस को cornmeal संग कोट संग छिपाएँ।
एक मध्यम कटोरा मा, पाक मिश्रण, पानी, र जैतून को तेल को संयोजन गर्नुहोस, र आटा को रूप मा एक चम्मच संग मुश्किल देखि हरायो।
आटा तयार पिज्जा प्यानमा थिच्नुहोस्, आफ्नो कामको रूपमा चिपकाउन को लागी अचम्मका औंलाहरू फ्याँक्दै। आफ्नो मनपर्ने पिज्जा टुप्पिंगको साथ माथि आटा माथिको रूपमा, त्यसपछि 425 डिग्री F मा 12 देखि 17 मिनेटसम्म काँकिएको छ वा जब सम्म क्रस्ट भूरी हुन्छ र टोपिंग राम्रो तरिकाले गरम हुन्छ र चीज बुलबुले हुन्छन् र भुरामा सुरू हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 67 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 121 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |