क्रुल्डरहरू एक लोकप्रिय चिनियाँ नाश्ता वस्तु हुन्। यो नुस्खा मैडम वोंगको लम्बाई लाइब्रेरी कुकबुकबाट हो। सह लेखक सिल्विया शुलमैनको अनुमतिको साथ पुनःप्राप्ति गरे।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच नमक
- 3/4 चम्मच एल्युम
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 3/4 चम्मच अमोनियम बिकारबोनेट
- 7/8 कप पानी
- 2 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 8 कप
- तेलको गहिराइको लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मिश्रण कटोरा मा नमक, अलु, बेकिंग सोडा, र अमोनियम बाइबरोनेट को प्लेस गर्नुहोस्। पानी जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले भंग गर्न सम्म हलचल। आटा जोड्नुहोस्। आटा र निलो बनाउनको लागि कुखुराको साथ हलचल।
- आटा घुँडाएर जबसम्म यो लचीला छ। आवरण र कम्तिमा 4 घण्टा खडा राख्नुहोस्।
- आटा हटाउनुहोस् र यसलाई लामो लम्बाईमा बाँच्नुहोस्, 1/3 इन्च मोटो र 2 इन्च चौडाई। सानो अँगालो सँग छिडाउनुहोस्।
- चाकू वा सफा गरेर प्रयोग गर्दै , 20 स्ट्रिप्समा 1/2-इन्च चौडाईमा आटा काट्नुहोस्। स्पट्युलाको साथ अन्त्यबाट एक पट्टी उठाउनुहोस्, यसको वरिपरि घुमाउनुहोस् र यसलाई अर्को पट्टीको शीर्षमा राख्नुहोस् (10 टुक्राहरू)।
- यी डबल स्ट्रिप्सको शीर्षमा एउटा काल्पनिक राख्नुहोस्। तल थिच। बाँकी टुक्राहरूसँग प्रक्रिया दोहोर्याउनुहोस्।
- गहिराइको लागि हीटको तेल। एक डबल पट्टी छान्नुहोस्। दुई खण्डहरू राख्नुहोस् र यसलाई 9 इन्च लामो नभएसम्म विस्तार गर्नुहोस्।
- तातो तेलमा छोड्नुहोस्। आँगन दुवै पक्षमा थोपाको साथ निरन्तर रूपमा नजानुहोस् जब सम्म यो सुनको खैरो र विस्तार हुन्छ। हटाउनुहोस् र नाली गर्नुहोस्। अन्य स्ट्रिप्सको साथ दोहोर्याउनुहोस्।
- अग्रिम तयार हुन र प्रशोधन वा जमेको हुन सक्छ। सेवा पुर्याउनु अघि, पक्कै, यदि आवश्यक छ र 5 मिनेटको लागि 400 डिग्री ओवनमा पुन: घुमाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 267 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |