यो द्रुत र सजिलो मूंगफली सॉस नुस्खा रातको लागि एक उत्कृष्ट छनौट हुन्छ जब तपाइँ सँग ताजा जडीबुटीहरू काट्न वा मोरङ कुच्याउने समय छैन।
यदि तपाईं यस मूंगफली सस को एक ठूलो मात्रा मा बनाउन चाहानुहुन्छ, सबै अवयवहरु लाई एक juicer या smoothie मिसिन मा 1 मिनेट को लागि प्रक्रिया मा जोडें, तब यसलाई सूखी र स्वच्छ कंटेनर मा राख्नुहोस।
यदि तपाईं मसालेदार खाना मनपर्छ भने तपाइँ केही मिर्च तेल वा सिचुआन मिर्च तेल थप्न सक्नुहुन्छ। कटा लसुन र मिर्च पनि यस चटनीको साथ जान्छ।
धेरै चिनियाँ ऐपेटिजरहरूको लागि तपाईं यस चटनीको डिपिङ ससको रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, वा तपाईं यो चटनीले उबले नूडल्ससँग मिश्रण गर्न सक्नुहुनेछ। तपाईं कम पानी प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, यो चावल सिरका बाहिर छोड्नुहोस् र यो नुस्खामा ¼ देखि आधा चम्मच नमक थप्नुहोस्, चिसो स्तन वा जालीका पट्टाको लागि अन्नको रूपमा चट्याएर प्रयोग गर्नुहोस्।
यदि तपाइँसँग मूंगफली एलर्जी छ तर तपाई यो सट प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ त्यसोभए मूंगफली मक्खनको सट्टा तपाईंले सेतो तिल पेस्ट प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 चम्मच राम्रो गुणवत्ता मूंगफली मक्खन
- 3 चम्मच न्यानो पानी
- 2 ½ चम्मच चीनी चावल सिरका
- 1 ½ चम्मच लाइट सोया सस
- आधा चम्मचहरु काला सोया सस
- 3 चम्मच श्वेत दाग गरिएको शिर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा सबै अवयवहरू सँगसँगै बिस्कनुहोस्। फ्रिजमा छापिएको कन्टेनरमा भण्डारण गर्न भण्डारण गर्न भण्डारण गर्नुहोस्।
नोट: उत्तम परिणामहरूको लागि, स्वाद मिश्रण गर्न अनुमति दिन कम्तिमा 2 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्। पनी पनी पनी पनी पनी पनी पछाडी साढे वाटर पानीको साथ गर्नु पर्दछ। 3 देखि 4 दिन भित्र मूंगफली सस प्रयोग गर्नुहोस् र फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 89 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |