स्प्रिंग रोल स्क्रैपर्स पत्ता लगाउन गाह्रो हुन सक्छ यदि तपाई एशियाई बजार नजिक नजीक हुनुहुन्छ भने। यो मानक आटाको लागि एक नुस्खा हो र चिनियाँ वसन्त रोलहरू बनाउन प्रयोग गरिने पानी स्क्रैपहरू हो। उत्तम परिणामहरूको लागि, भरिएको भरिएको राख्नुहोस् र वसंत रोलहरू बनाउनुहोस जब सम्म तपाईं गहिराइ-फ्ररी गर्न तयार हुनुहुन्न। वसन्त रोल विकरहरू भर्ना गरेपछि तिनीहरू क्यान्डस्ट्राच र पानी पेस्टमा भरिएको छ। यो वेपरहरू जमेको हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 चम्मच नुन
- 3/4 कप पानी
- पाक कला स्प्रे, आवश्यक छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरीमा, नुनलाई अँध्यारोमा लिनुहोस्। पानी बटुलेर बनाउन आटामा मिलाउनुहोस्। आवरण गर्नुहोस् र 1 घण्टाको लागि आराम दिनुहोस्।
- मध्य-कम गर्मीमा खाना पकाउने स्प्रे र गर्मीको साथ प्यान स्प्रे गर्नुहोस् ।
- गर्मीमा तल निस्कनुहोस् र पनीरको बीचमा बिटर को थकने वाला चम्मच थप गर्नुहोस्। 5 देखि 6 इन्च व्यासमा सर्कल बनाउन तुरुन्त ब्याटर बाहिर फैलियो। छालाको कुकुरको रुपमा बल्गेरियालाई बाहिर निस्कनु जारी राख्नुहोस्।
- कुखुरामा छोटो पकाउनुहोस्, जब सम्म तल तलको पकाइएको हुन्छ र किनाराहरू थोडा कर्ल गर्दछ। हेरचाह गर्नु हुँदैन ओभरकोक। ध्यानपूर्वक हटाउनुहोस् र प्रयोग गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस् वा नुस्खाको लागि भनिन्छ।
नोट: आवश्यक पानीको मात्रा कम्तीमा पनि कारखाना जस्तै हुन्छ र आटाको सुखाई, तपाईले खाना पकाउने उचाई, आदि। ब्याटर राम्रो तरिकाले मिश्रित र राम्रो मोटो हुनुपर्छ, तर अझै पनि पतली पछाडी पछाडी छोड्न पर्याप्त हुन्छ। एक काठ को चम्मच को।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 27 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |