आफ्नो ग्रिल को उच्च, गहन गर्मी को एकदम राम्रो वातावरण हो जुन सबै प्रकार को भोजन तैयार गर्न को लागी, nachos सहित। यो मिश्रोको बट्टा प्रयोग गर्न अजीब लाग्न सक्छ यो डिशको लागि वा स्टोवको लागि, तर नतिजाहरू स्वादिष्ट छन्। बस सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईं एक ग्रिल-सुरक्षित प्यान प्रयोग गर्नुहुने सबै भन्दा राम्रो nachos बनाउनु भएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3-4 दर्जन ठूलो चिसिला चिप्स
- 2 कप Monterey जैक पनीर, ग्रेटेड
- 1/3 कप
- बेकन , फ्राइड र टुक्रा
- 1 मध्यम रातो
- प्याज, कटाई
- 4 jalapeno chilies, कटा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक गरम तापमान सम्म Preheat ग्रिल।
- एक फ्लैट ग्रिलिंग प्यान मा चिप्स को व्यवस्था गर्नुहोस्। अन्य सामग्रीहरूसँग आवरण गर्नुहोस्।
- ग्रिलमा राख्नुहोस् र ग्रिल बन्द गर्नुहोस्। लगभग 5 देखि 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा पनीर पिघ्न सकिए सम्म। पनीर ज्वरो पिउन पक्का यो सुनिश्चित गर्न को लागी नजिकको नजर राख्नुहोस्।
- ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1312 |
| कुल मोटा | 66 g |
| पागलिएको बोसो | 1 9 |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 63 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,162 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 154 g |
| आहार फाइबर | 15 जी |
| प्रोटिन | 34 g |