यो कुखुराले त्यो मीठो स्वाद दिनको लागि हनी र दालचीनी संग खाएको छ। जब करी पाउडर संग संयुक्त र ग्रिल राख्नु भएको छ तपाईं अद्भुत दक्षिण पूर्व एशियाई चिकन स्वाद प्राप्त गर्नुहुन्छ। चिकन टुक्राहरु मा यो प्रयास गर्नुहोस्, वा तपाईं छालाहीन, बेग्लै चिकन छातीहरू grilling गरेर मोटो कम गर्न सक्नुहुन्छ। सल्लाह को एक शब्द, यो एक घनिष्ठ घिमिरे हेर्नुहोस्, यसको अन्त्यमा शहदको कारण जलाउन सकिन्छ त्यसैले तापमान कम राख्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 fryer चिकन, टुक्राहरूमा काट
- 1/2 कप / 120 एमएल सुक्खा शेरी
- 1/3 कप / 80 एमएल शहद
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर मैदान
- दालचीनी
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- करी पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल लसुन नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा मिश्रण मा सूखी शेर, मह, दालचीनी, करी पाउडर र लसुन नमक को मिश्रण गर्नुहोस।
- अचार संग एक उचाइ बेकिंग डिश र कोट मा समान चिकन राख्नुहोस्।
- फ्रिजमा राख्नुहोस् र कम्तिमा 1 घण्टाको लागि बस्न दिनुहोस्।
- Preheat Grill।
- अर्कै देखि चिकन हटाउनुहोस् र चिसो मा चिकन टुक्राहरु मध्यम आगो र ग्रिल मा प्रति तिर लगभग 10 देखि 12 मिनेट सम्म।
- यस नुस्खाको लागि अन्नको मासुको कारणले, तपाईंलाई चिकनमा नजिकको नजर राख्न आवश्यक पर्दछ जबकि यो पक्का छैन कि यसले जलाउँदैन।
- ग्रिलबाट चिकन हटाउनुहोस् एकपटक यो आन्तरिक तापमान पुग्छ 165 एफ। तपाईंको मन पर्ने साइड व्यञ्जनको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 389 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 101 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 33 जी |