Tzatziki एक दही-ककडीर सस या डिप हो जुन अक्सर ग्रीक रेस्टुरेन्टहरूमा जर्मनीमा सेवा गरिन्छ (जहाँ यो चिनियाँ Tsatsiki )। रेस्टुरेन्टमा सेवा गरिसकेपछि tzatziki र जर्मन पछाडि बारबेक्यू र पार्टी संस्कृतिमा यसको मार्ग पाइन्छ।
यो दही-ककडीर मिश्रण ताजा, सभ्य र सजिलो छ। यो मसालेदार र / वा ग्रील्ड मासु, तलाका बैग्लैंन्ट वा जक्रिनीको राम्रो संगोष्ठी हो र यसलाई फलाफेल र ज्योतिमा स्वादिष्ट छ। जर्मनीमा, यो रोटी खाएको छ। यस tzatziki नुस्खाको लागि उपन्यास दुईको लागि हो, तर यो सजिलै दुग्न वा तीन पटक हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ग्रीक दही (या दही पनीर, 1 1/2 कप देखि शुरू)
- 1 कप ककम्बर (कटाई, लगभग 1/2 को एक ककड़ी)
- 1/2 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच नींबू का रस
- 2 चम्मच जैतून को तेल (अतिरिक्त कुंवारी)
- गार्निश: डिल
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि तपाईंसँग ग्रीक दही छैन (धेरै मोटो दही), एक कोलोन्डर पेपर तौलिएको साथमा र सादा दही राख्नुहोस्। 15 मिनेट वा लामो समयको लागि अधिक तरल नाफा गर्न थप कागज तौलियाहरूसँग आवरण गर्नुहोस्।
- आधा एक ककड़ी को टुकडा, एक कलरडर मा ठाँउ, 1/1 चम्मच नमक संग छिरी या स्वाद र 15 मिनेट को लागि बस्न को लागी। थप तरल आउट थिच्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, 1 कप ग्रीक दही या दही पनीर को साथ मिलें, कंक्रीड र ककड़ी, 2 खनिज लौंग लहसुन, 1 चम्मच नींबू को रस र 2 चम्मच जैतून को तेल को दबाया। सेवा गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्। अब यो बस्छ, अधिक लसुन अन्य अवयवहरूको साथ मिल्दछ। यदि चटनी दौडिन्छ भने, तरल पछाडि टाँस्नुहोस्।
- जर्मन प्रस्तुति ताजा डिङ्ग वा कटा ताजा डिल वा बगावको स्पिग्जसँग भरिन्छ, डिशमा केही अतिरिक्त-कुञ्जी जैतूनको तेलको साथ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 130 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |