ब्लुश गीशा एक सेक्सी ककटेल फूलहरु को एक सुन्दर मिश्रण संग वेलेंटाइन दिवस को लागि एकदम सही छ या कुनै रोमांटिक अवसर हो । त्यसपछि फेरि, मिश्रण गर्न सजिलो छ र आफैलाई पनि आनन्दित छ। यदि तपाईं एक पुष्पको लागि मूडमा हुनुहुन्छ, फल पिउन, यो एक राम्रो छनौट हो।
यो धुवाँ गुलाबी ककटेल रक्सी मा हल्का छ तर गुलाब केहि पनि तर हल्का छ। यसमा हामीसँग टिवाई कुय खाई तरकारी (एफ्रोडिक्सेकहरू समावेश छ), लुसनिक अनार रस, र सानो हर्बल मिठाईको लागि गुलाब अनुकरणको जटिल स्वादको मिश्रण छ। यसलाई तपाईंको विशेष कसैले संग मिलाउनुहोस् र स्पार्कहरू उडान हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- TyKu Liqueur
- 1 औंस
- अनार रस
- 2 औंस
- गुलाब आकृति
- गार्निश:
- लेम पेज
यसलाई कसरी बनाउने?
- आइसकिएको गिलासमा बत्तीमा भरिएको सामग्री डाल्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- पुरानो चश्मेमा गिलास वा गिलासमा बज्छ ।
- एक लेम पर्खाल संग गार्निश।
गुलाब अनुचित्रमा एक नोट
गुलाब आकृति भेट्न सजिलो संघटक होइन र तपाईसँग प्राकृतिक खाना पसलहरूमा सबैभन्दा राम्रो भाग्य हुनेछ। यदि तपाइँ यसलाई फेला पार्न सक्नुहुन्न भने तपाईले थोडा गुलाबको पानी संग सरल सिरप स्वाद गरेर एक सभ्य स्थान सिर्जना गर्न सक्नुहुनेछ।
बिरुद्ध गीशा कसरी बलियो छ?
मैले उल्लेख गरें, ब्लुश गीशा एक धेरै हल्का ककटेल र कम-प्रूफ मिश्रित पेय मध्ये एक हो जुन तपाईं बनाउन सक्नुहुनेछ।
यो वास्तव मा शराब को गिलास देखि हल्का छ, सिर्फ 6% एबीवी (12 प्रमाण) मा वजन ।
(TyKu लिकर बाट पकाउनुहोस्)
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 411 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 75 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |