ती द्रुत र सजिलो पनी अण्डाहरू कटा टमाटर र हरियो प्याज सँग विशेष गरीन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 ठूलो अण्डा
- 1/4 कप दूध
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 ठूलो टमाटर, कटाई
- 1 चम्मच पतली रमाईलो हरियो प्याज माथि
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मक्खन कटोरा मा राम्रो तरिकाले मिश्रित सम्म अंडा, दूध, नमक, र काली मिर्च को हरायो।
- एक कमिला मा मक्खन माईट कम गर्मी मा जब सम्म मक्खन फोम छ; अण्डा मिश्रणमा राख्नुहोस् .जस्तो मिश्रणले स्पिललेटको तल र किनारहरू सेट गर्न थाल्दछ, स्पट्युलासँग लिफ्ट गर्नुहोस्।
- कुखुराहरू लगभग सेट नभएसम्म कुकुर; टमाटर र हरियो प्याजमा गुनासो गर्नुहोस्।
- हिट; तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
यो पनि हेर्नुहोस्
- ढिलो कुकर व्यञ्जनहरू
- मुख्य नुस्खा सूचकांक
- दक्षिणी खाना गृह
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 170 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 246 मिलीग्राम |
| सोडियम | 106 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 जी |