यो ब्लुबेरी पाई खट्टा क्रीम र ब्लुबेरी कन्टर्ड भरिएको छ। यस नुस्खाको लागि तपाईंको आफ्नै घरको पाई पेस्ट्री खोल वा खरिद गरिएको फ्रोजन पाई शेल प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 3/4 कप शर्करा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 अण्डा (पीटा)
- 2 1/2 कप ताजा ब्लूबेरी (वा जमे भएका)
- 1 नबिएको 9 इन्च पाई पेस्ट्री खोल
- Pecan Topping को लागि:
- 4 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 3 चम्मचहरु ब्राउन शुगर पैक
- 3 चम्मच मक्खन (नरम)
- 3 चम्मच पेकान (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मक्खन कटोरा मा, खट्टा क्रीम संग, 3 चम्मच चम्मच, 2 देखि 5 मिनेट सम्म चिकन सम्म, अँध्यारो, चिनी, सुँगुर र अण्डा को साथमा हरायो।
- धीरे ताजा या जमे भएका ब्लुबेरी मा गुना।
- पाई क्रस्ट मा मिश्रण डालो र 25 मिनेट को लागि 400 एफ मा सेंकना।
- यसबाहेक, अँध्यारो, भूरी शर्कु, मक्खन र पेकानको 4 चम्मचको मिश्रण जोड्नुहोस्, जब सम्म तपाईले अनुहारको मिश्रण पाउनु सम्म अनुहारहरू मिलाउनुहुन्छ।
- पाइको माथि माथि पेक्न मिश्रण छिचाउनुहोस्; ओवनमा फर्कनुहोस् र 10 मिनेट लामो लागि बेक गर्नुहोस्। राम्रो गरौं। राम्रो तरिकाले भरिएको चिल्लो। 8 देखि 10 सम्म सेवा गर्दछ।
अधिक
ब्लुबेरी व्यंजनहरू
ब्लुबेरी दही केक
ब्लुबेरी मोमबत्ती
ब्लुबेरी बण्डट केक
सजिलो ब्लुबेरी क्रम्ब केक
ब्लुबेरी जाम
ब्लुबेरी कर्नेल पेन्केक्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 412 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 44 मिलीग्राम |
| सोडियम | 361 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |