यो समृद्ध र मसलादार क्रीम मैक्सिकन क्रोकोपोट चिकन नुस्खा सही मेक्सिकन आराम खाना हो। यो अद्भुत नुस्खा मा बनावट र स्वाद को संयोजन एकदम सही छ। र यो बनाउन सजिलो छ।
यो उर्वरक चिकन वा टर्की वा सुँगुर पनि प्रयोग गर्न उत्तम तरिका हो। तपाईं चावल, वा कालो सेमको साथमा यो एक-व्यंजन भोजनको सेवा गर्न सक्नुहुनेछ, वा अचम्मको लागि भर्खरको रूपमा प्रयोग गर्नुहोला।
यदि तपाईं खाना मिलिखेल गर्नुहुन्छ भने, तपाई हल्का साल्सा चयन गर्न सक्नुहुन्छ, मिर्च पाउडर कम गर्नुहोस् र पनीर बढाउनुहोस्। यो नुस्खा धेरै बहुमुखी छ।
यस गर्मी, मसालेदार र लुसीदार डिशको राम्रो पक्षको लागि Cotija Flatbreads र एक राम्रो फल सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (10 औंस चिकन सूपको कन्डेन्डर क्रीमको हुन सक्छ
- 1 (10 औंस) क्यूशन्स क्रीमको मशरूम सूप हुन सक्छ
- 1 कप हरियो वा रातो साला
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1 प्याज, पतला कटा
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 12 मकई tortillas, टुक्राहरु मा फेंक
- 4 कप कटा पकाएको चिकन वा टर्की
- 1/2 कप कपडा कोजैक पनीर
- 1/3 कप कटा ताजा सिलिलाउरो
यसलाई कसरी बनाउने?
- नोस्स्टिक पकाउने स्प्रेको साथ क्रोकोपोट लाइनर भित्र स्प्रे गर्नुहोस् । एक ठूलो कटोरी मा, मिक्स सूप, साल्सा, खट्टा क्रीम र मिर्च पाउडर।
- तेलमा प्याज प्याज र लसुनले सानो साउसेनमा निन्द्रासम्मको मध्यम तापक्रममा लगभग 4 मिनेट सम्मको चिसो पकाउँछ। कटोल मा सूप मिश्रण मा कटा पकाया चिकन या टर्की संग जोड्नुहोस।
- लेटरपोटमा तह लेयरिलस र सूप मिश्रण।
- क्रोकपोटको आवरण गर्नुहोस् र बुबालाई 4-5 घण्टासम्म LOW मा राख्नुहोस्।
- पनीर, आवरण संग सम्पूर्ण कुरा छिड्नुहोस् र पनीर पिघ्न सम्म खडा गरौं। Cilantro र सेवा संग शीर्ष।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 600 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 108 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 52 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 31 g |