कालो बीन्सको यो डिशले मसालेदार Andouille सॉसेज, विभिन्न प्रकारका जडी बूटीहरू, केही टमाटर चटनी, र क्याजुन र क्रोरी पकाउनेको क्लासिक " पवित्र ट्रिनिटी " संग छुटेको छ।
कालो फ्रांसीसी रोटी वा घरको बनाइएका क्यान्डब्रेड वा कर्नब्रेड muffins संग कालो सेम सेवा गर्नुहोस्। यसलाई एक पक्षको सलादसँग राम्रो तरिकाले सन्तुलित खाना बनाउनुहोस् वा हल्का ढंगले अङ्गुगल वा वसन्त सागहरू लुगा लगाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 1/2 पाउन्ड मसालेदार स्लीक्ड सॉसेज (1/2 इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्)
- 3 डिब्बा (15 औंस प्रत्येक) कालो सेम, घटेको
- 1 1/2 प्याज प्याज (कटाई)
- 1 1/2 कप हरित घंटी काली मिर्च (कटाई)
- 1 1/2 कप अजमेर (कटाई)
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच पत्ते थिम
- 1 1/2 चम्मच पत्थर अयगानो
- 1 1/2 चम्मच सेतो मिर्च
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
- 3 बे पत्ते
- 1 गर्न सक्छन् (8 औंस) टमाटर चटनी
- 1 कप चिकन भाइरस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी कुखुरा मा मध्यम गर्मी मा ब्राउन कटा हुआ सॉसज।
- चिसो बोसो र कटा बर्तनलाई कट्टरपट्टिमा टाँस्नुहोस्।
- क्रोकपोटमा साउसेजसँग बाँकी अवयवहरू जोड्नुहोस्।
- 7 देखि 9 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र उच्च मा 3 1/2 देखि 4 1/2 घण्टौ सम्म।
- बे पातहरू हटाउनुहोस्।
- यदि चाहिएको तातो पकाएको चावलको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 759 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 36 मिलीग्राम |
| सोडियम | 560 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 113 जी |
| आहार फाइबर | 33 जी |
| प्रोटिन | 45 g |