कमोडोर एक क्लासिक ककटेल हो कि धनी र स्वादिष्ट छ। यस पुरानो वाल्डडोर्फ-अस्टोरिया बार बुकमा राखिएको बिकाशले विशेष गरी बारार्डीको लागि कल गर्दछ र यो पेयको लागि एक राम्रो रम छ, जसलाई यसलाई "फैंसी" बार्सीडी ककटेल भनिन्छ ।
त्यहाँ कमोडोरको दुइटा सिरपहरू पनि एक अजीब घटना हो, जुन मलाई लाग्छ कि थोडा मोटो हुन सक्छ, विशेष गरी अण्डा र शर्करा। शुभकामना छ जसमा हामीले Chambord र अन्य रास्पबेरी तरलहरू छ कि मोटो भएन तर स्वादमा लिनुहोस्।
ईमानदारीपूर्वक, यदि तपाईं मीठो मन नपराउनुहुन्छ, यो तपाईंको लागि पिउने होइन किनकि केवल नीम को एक ड्यास हो कि अर्को तत्व।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस Bacardi रम
- 1 अण्डा सेतो
- 1/2 चम्मच शुगर
- नींबूको रस का ड्यास
- ग्रेनेडाइन ड्यास
- रास्पबेरी सिरप वा मदिरा को ड्यास
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै कन्टेनरहरू ब्रेकमा ककटेल ह्याकरमा हिर्काउनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
कमोडिटी संख्या 2 पकाउनुहोस्
कमोडिटी संख्या 2 कमोडोर भन्दा धेरै फरक छ [नहीं। 1]। केवल दुई साधारण सामग्री, ग्रेनेडिन र नींबूको रस संग, यो अचम्म छ कि दुई नाम एक नाम साझा। यो सबूत छ कि 1 9 00 को शुरुवातमा पनि शायद बार्गेडरहरूले पेयहरू र डुप्लिकेट नामहरू सिर्जना गरेका थिए - जुन आज धेरै सामान्य छ - तर यो ठीक छ।
यो कमोडोर दुई को fancier संस्करण हो जुन यो एक चैंपेन गिलास मा सेवा गरिरहेको छ र बोरबोन, लेमन र कोको को समान मिश्रण हो। यो "रोचक" लाग््छ तर एक छ कि तपाईं जाँच गर्न चाहानुहुन्छ किनकी यो एकदम सुन्दर छ।
सामग्रीहरू:
- 1 औंस बोरबोन
- 1 औंस creme de cacao
- 1 औंस नींबू रस
- ग्रेनेडाइन ड्यास
तैयारी:
- सबै कन्टेनरहरू ब्रेकमा ककटेल ह्याकरमा हिर्काउनुहोस्।
- ठुलो शैम्पेन गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 56 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |