परम्परागत रूपमा, चिनियाँ ककड़ी सलादले तिलको तेल, चिनी मिर्च, र सुचेन मिर्चेरको खेतको मसालेदार मिश्रणमा कर्करहरूद्वारा बनाइन्छ। ककड़ी सलाद को लागि यस द्रुत र आसान नुस्खा मा, कर्कर एक लाल शराब सिरका ड्रेसिंग मा माइनर अदरक र मिर्च फ्लेक्स संग छिपा भयो।
नोट: यदि तपाईं तिल स्वाद को एकदम धेरै बलियो हुनुहुन्छ भने, यसलाई 1 चम्मचमा कम गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 Pickling ककटेल (लगभग 1/4 पाउन्ड)
- 2 चम्मच नुन
- 3 चम्मच लाल शराब सिरका
- 1 चम्मच प्रकाश
- चिनियाँ सोया सस
- 1 1/2 चम्मच एशियाई तिल तेल
- 2 1/2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच ताजा अदरक जड, वा स्वाद
- 1/2 चम्मच लाल मिर्च फ्लेक्स, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- टाउको कर्करहरू बन्द गर्नुहोस्। आधामा काट्नुहोस्, त्यसपछि चौथोतिर चौथाईमा, र फ्रान्सेली फ्रिजको चौडाइको बारेमा स्ट्रिप्समा।
- एक कलरडरमा ककडी स्ट्रिप्स राख्नुहोस् र नमक माथि छिट्नुहोस्। कचौराहरू 30 मिनेटसम्म बस्छन्। नोट : मैले पत्ता लगाउँछु कि नमकको समयमा ककुलहरू कम हुँदै जान्छ ताकि उनीहरूले थप पानी छोडेर कुरकुरा राख्छन् र कटोराको तलल्लो तहबाट जोगाउन पानीको डराउनदेखि रोक्न मद्दत गर्दछ। मैले 3/4 को बारे मा 2 resealable प्लास्टिक बैग को पानी संग भरा भयो; तपाईं एक saucer पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। थप पानी हटाउन कागज तौलिएका साथ सुत्नुहोस्।
- कर्करहरू बेग्लै हुने हुँदा, ड्रेसिङ बनाउनुहुन्छ: Whisk सँगै रातो रातो रातो रातो रक्सी सिरका, सोया सस, एशियन तिलको तेल, भूरी शर्करा, ताजा अदरक जरा र रातो कालो मिर्च।
- एक डिशमा ककडी स्ट्रिप्स निकाल्नुहोस् र ड्रेसिंग माथि राख्नुहोस्। प्लास्टिक लपेटोको साथ ढाक्नुहोस् र 4 घण्टा वा रातभरका लागि ककुरहरू भर्नुहोस्। ककडी सलाद ठंडको सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 75 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,404 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |