यो नुस्खा ताजा सब्जियों को एक स्वादपूर्ण संयोजन हो। ओकुरा, मकई र लिमा सेन्स कटा टमाटर र सरल सिजनमा सजिएको हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट ओरारा, धोएर, ट्रिममिड र कटाई
- 1 कप युवा ताजा लिमा सेन्स
- 1 कप ताजा मकै कर्नेल
- 3 ठूला टमाटरहरू
- 1 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- पिक्सेल र बीउ टमाटरहरू; सानो टुक्राहरूमा काटेर ठूलो, गैर-प्रतिक्रियाशील सॉस प्यान, स्टक बर्तन वा डच ओवनमा राख्नुहोस्। कटाई ओरारा, नमक र काली मिर्च थप्नुहोस्।
- बत्तीको आवरण गर्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि धीरज उकालो गर्नुहोस्। लिमा बीन्स थप्नुहोस्; अर्को 15 मिनेटको लागि उकालो, त्यसपछि मकई थप्नुहोस्।
- 20 मिनेट लामो कुकुर; मक्खन र हलचल जोड्नुहोस्। साइड डिशको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
थप ओकेरा व्यञ्जनहरू
पकाएको ओकेरा पकाउनुहोस्
Crispy Fried Okra
Curried Okra Recipe
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 110 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |