यो सुक्की त्यो संख्या हो जुन मैले सिजनमा हुँदा प्लम फ्रिज गर्छु। र जब म गर्छु, म ढोका र गड्ढो खानुहोस्, त्यसो त तिनीहरू पट्ज वा कुखुरामा राख्छन् र उनीहरूको खालका साथ तिनीहरूलाई बिस्तारै राख्दछन् (विवरणका लागि प्लम कसरी कसरी सुन्नुहोस् ) - कुखुराको रङ्ग र स्वाद स्वाद थियो।
वैसे, ताजा प्लम यहाँ राम्रो तरिकाले ठीक छ, तर जमे भएका बिरुवाहरू चीजहरू थोरै छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1
- पाम (पकाएको तातो वा जमे भएका, पिसाब तर छीलिएको छैन)
- 1/2 कप नारंगी (वा अन्य फल काली)
- 1/2 कप सादा दही (वा 1 केला)
- 1 चम्मच अदरक (ग्रेटेड ताजा)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै अवयवहरूलाई ब्लुन्डर र व्हालरमा सजिलै राख्नुहोस्। ब्लेंडरलाई लामो समयसम्म दौडने को लागी यो मिश्रण साँच्चै सुचारू हुन्छ - जमे भएका प्लेमहरू प्रयोग गर्दा यो विशेष गरी महत्त्वपूर्ण हुन्छ, तपाईले उनीहरूलाई ब्लेड द्वारा भंग गर्ने मौका दिन आवश्यक छ!
एक गिलासमा हाल्नुहोस् र मज्जा लिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 58 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 57 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |