एक फरक प्रकार को बारबेक्यू सस को लागि खोज रहे हो? यो स्वादिष्ट सेब-स्वादयुक्त बार्बेक्यू सस कोसिस गर्नुहोस्, जुन सुँगुरको पाली वा चिकन संग राम्रो काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप क्याचअप
- 1/3 कप सेब (खुट्टा र ग्रेटेड)
- 1/4 कप सेब रस
- 1/4 कप सोया सस
- 1/4 कप सेब साइडर सिरका
- 1/4 कप ब्राउन शुगर
- 1/4 कप प्याज (ग्रेटेड)
- 2 चम्मच
- घंटी मिर्च (ग्रेटेड)
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच
- सेतो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- माध्यमिक सस्यानमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस् र 15 मिनेट उकालो दिनुहोस्। चटनीमा आँखा राख्न निश्चित गर्नुहोस् ताकि यसले जलाउँदैन।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सस प्रयोग गरेर 10 मिनेट अगाडि ठुलो पार्नुहोस्।
- तयारी पछि 1 हप्तासम्म फ्रिज फ्रिजमा प्लास्टिक कन्टेनरमा भण्डारण गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 16 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 165 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |