यो घरको टर्की साउसेज आधा भूत टर्की स्तन र आधा जमीन टर्की जांघको साथ बनाइएको छ, सुँगुरले सुँगुर र रसदार, र रसदार र पोर्कस साउसेजहरूको तुलना गर्दा वसा र कैलोरीमा अपेक्षाकृत कम बनाउँछ।
सॉसेज केहि खरीदा टर्की सॉसेज भन्दा कम वसा र कैलोरीमा पनि कम हुन्छ। यदि तपाईं एक मसालेदार सॉसेज मनपर्थ्यो भने, मिश्रणमा थप केयने काली मिर्च थप गर्नुहोस्।
सम्बन्धित पनीर: घर का बना पोर्क नाश्ता सॉसेज
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड जमीन टर्की (आधा टर्की स्तन र आधा टर्की जांघ)
- 1 चम्मच नमक
- 3/4 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच थिम
- 1 चम्मच मलजल (सूखे)
- 1/4 चम्मच सबैस्पेस
- 1/4 चम्मच अखरोट
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच प्याज पाउडर
- 1/8 चम्मच केने मिर्च (यदि तपाईं मसालेदार सॉसेज मनपर्छ भने 1/4 चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्न राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- छातीबाट बच्न प्रायः आफ्नो हात हल्लाउँदै, मिश्रण 1 1 / 2- 2 देखि औंस सासेजमा वा चाहिएको आकारमा राख्नुहोस्।
- एक टुक्रा वा ठूलो कुखुरालाई न्यानो गर्नुहोस् र साउसेजहरू पकाउनुहोस्, भूरीज दुवै पक्षमा घुमाउँदछ, लगभग 5 देखि 7 मिनेटसम्म, वा राम्ररी पकाएर। *
- तुरुन्त सेवा गर्नुहोस् वा सॉसेज पट्टियों लाई खाना भण्डारण बैगमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र स्थिर गर्नुहोस्।
- रिहेट सॉसेज पिटमा माइक्रोवेव वा कुखुराको रूपमा आवश्यक छ।
- लगभग सोह्र 1 1/2-औंस सॉसेज पट्टहरु बनाउँछ।
- 1 1/2-औंस टर्की सॉसेज पेटीटीको लागि पोषण जानकारी: 60 कैलोरी र 2 देखि 2 देखि 3 ग्राम को बोसो।
* कुखुराको पोल्ट्रीको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 165 एफ (73.9 सी) हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 27 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |