वसन्त र यो ककटेल मनाउन एक राम्रो भाग्य आकर्षण जस्तै केही छैन, उचित नाम राखिएको हो, बस के सिजनको लागि कल। बॉबी "जी" ग्लेसनले पेय सिर्जना गरे र म जिम बीम, नींबू, र स्नेमन्टको संयोजनको सराहना गर्दछु।
त्यहाँ धेरै limoncellos उपलब्ध छन् र तिनीहरूले शराब स्टोरमा फेला पार्न सजिलो छन्। जब यो नयाँ नींबू खट्टामा आउँछ, यो ताजा नुहाउने मिश्रणको लागि यो नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस् र लिङ्गको रस छोड्नुहोस् र सबै तरिकाले बोतल खट्टा मिलाउनबाट बचाउनुहोस् किनभने तिनीहरू केवल त्यहीं होइन र अन्यथा पूर्ण सन्तुलित ककटेल नष्ट गर्दछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- जिम बीम बोउबन
- 3/4 औंस
- limoncello
- 2 औंस
- नींबू खट्टा
- 5 देखि 6
- पनीर पत्तियां
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू बर्फसँग राम्ररी मिलाउन्जेल हिँड्नुहोस्।
- वैकल्पिक सिगरेन्ड रिमको साथ एक ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- एक लेमन पहिया संग गार्निश।
** कृपया ध्यान दिनुहोस् कि ककटेल को वरिपरि घुमाउनुपर्दछ कि सानो टुक्राको सानो टुक्रा स्वादको सानो फटाउ जुन राम्रो भाग्य मानिन्छ।
(पकाने को शिष्टाचार: बॉबी "जी" गिमोन जिम बीम को लागि)
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 192 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 9 जी |