न्यायालय बुलिलन (उल्टो "कोयर बू-योन") एक स्वादयुक्त, अरोमेटिभ तरल छ जुन चिन्ताको माछा र शेलफिशको लागि प्रयोग गरिन्छ। सरलतम न्यायाधीश बिलियन केहि पनि तर नमकीन पानी हो, र केहि पारंपरिक व्यञ्जनहरु को आधा नमकीन पानी , आधा दूध को मिश्रण को लागी कल।
यो अदालतको बेलुका नुहाउँदो अरोमेटिक्स, मसाले र एसिडको मिश्रण प्रयोग गर्दछ जुन यसले सबैभन्दा धेरै प्रकारको माछा र शिलफिश पिसाब गर्दा उत्तम परिणाम दिनेछ।
यो पनि देखें: कसरी माछा पोच गर्न ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गैलन पानी (चिसो)
- 1 मुट्ठी
- कोसेसर नमक
- 1 कप
- सेतो शराब
- 1 मध्यम प्याज (खुबै र कटाई)
- 1 मध्यम रिब अजवाइन (कटाई)
- 1 मध्यम गाजर (खुबै र कटाई)
- 1 बे पत्ती
- 1 चिसो
- तातो थिम
- 8 ताजा अजमोरीहरू
- 1 चम्मच कालो
- peppercorns (कुचल)
- 1 पतला कटाई नींबू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो स्टक बर्तन वा सूप बर्तनमा सबै अवयवहरू जोड्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोला, त्यसपछि एक सिमलाई निस्कनुहोस् । 30 मिनेटको लागि सिम्मर
- तनाव र तुरुन्तै वा ठुलो प्रयोग गर्नुहोस्। (तल नोट हेर्नुहोस्।)
नोट: सानो माछा पिसाब गर्दा, कटाई माछा (यानी फाइलहरु) वा शेलफिश, हट कोर्ट ब्युयल संग सुरु गर्नुहोस्। ठूलो माछा ठंडे अदालतको बेलुकामा सुरू गर्नु पर्दछ र त्यसपछि ढिलो रूपमा खाना पकाउँदा सुत्न ल्याइन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 47 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,794 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |