यो लोकप्रिय सिजनमा स्वाद सुगन्धित सुचुआनियन मिर्चेरकर्सको हुन्छ। हलचल-फ्राइको भाँडामा केही zing जोड्न, डुप्लिकेस सस वा जहाँ जहाँ पनि तपाईंको कल्पनाले तपाईंलाई लाग्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 tablespoons
- Szechuan peppercorns
- 8 चम्मच मूंगफली तेल (वा canola)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम गर्मीमा एक भारी कुखुरालाई बिउँनुहोस्। गर्मी वा मध्यम-कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र Szechuan peppercorns थप्नुहोस्। ब्रान्ड मिर्चेरकर्स, जब सम्म कि उनीहरु थकित हुन्छन् तब सम्म कहिलेकाहीँ प्यान मिलाउँदै। कूल। मोर्टार र मोती वा एक रोलिंग पिन संग मिर्चेरकर्स क्रश गर्नुहोस्, जस्तै तपाई साल्ट र पेपर मिक्स बनाउन सक्नुहुनेछ।
2. एक अलग सस्यान मा, तेल को ऊँची गर्मी को माथि ऊष्मा। कुचल मिर्चेरकोसलाई फ्राइङ प्यानमा फर्काउनुहोस् र तेल माथि माथि राख्नुहोस्।
फेरि ठोक्नुहोस्। स्वादयुक्त तेल र कोठाको तापमानमा छापिएको कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 247 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |