यो एक धेरै सरल साइड डिश हो, तर धेरै बहुमुखी एक। तपाईं चिकन स्तनबाट कुनै पनि साथ यो सेवा गर्न सक्नुहुन्छ आधारभूत हर्ब-वाइन पन सस संग ग्रील्ड मेक्सिकन रिब आंख स्टिकहरूसँग घोडामा अदरक सामन सम्म मर्मत लसुन क्रस्ट संग भुना बत्तीमा ।
तपाईं यो चावल, क्विनो वा कुनै पनि पकाएको अनाज को कटोरा मा यो पाईलो सेवा गर्न सक्नुहुनेछ। अन्त्यमा लेमन को एक निचोटि पनि राम्रो हुनेछ।
तपाईं ब्रोकोली रबेको ब्रोकोली प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। ब्रोकोली रबे नियमित नियमित ब्रोकोली भन्दा कम कडा छ, तर यसले धनी व्यंजनहरूको लागि राम्रो पन्जा प्रदान गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 16 औंस कटा हुआ मशरूम, जस्तै शियाक, क्रेन्मिनी वा बटन
- 1 चम्मच मासु लसुन
- 3 कप कटा ब्रोकोली रबे
- ¼ चम्मच रातो काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम ऊँची उचाईमा ठूलो स्किलेट बिउँनुहोस्। तेल थप्नुहोस्। मशरूम र लसुन, नमक र काली मिर्च र साट संग 10 मिनेट सम्म सिजन सम्म तरल भत्काइयो र मशरूम राम्रो तरिकाले भुरी भयो। ब्रोकोली रबे थप र 8 मिनेटको लागि लाल मिर्च फ्लेक र सट जोड्नुहोस्, जब सम्म ब्रोकोली रबे कुरकुरा निविदा हो।
- चिसो र मौसम समायोजन गर्नुहोस्, र तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 43 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |