ब्रसेल फुर्तीहरू ग्रिल गर्न यो छिटो र सजिलो तरिका हो। यदि तपाईं मलाई मनपर्छ भने तपाई ब्रसेल मुकुट मन पराउनुहुन्न , बाकी कुराले आश्वासन दिन्छ कि एक चोटि एकचोटि उनीहरु पुरा नयाँ स्वादमा लिन्छन्। थप स्वादको लागि पकाएको टुक्रा बान्क वा पान्केटा थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड / 900 जी ब्रसेल कुखुराहरू
- 1/4 कप / 60 एमएल मक्खन
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल लसुन पाउडर (तपाइँ ताजा लसुन लौको प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, तर जलने को लागी हेर्न सक्नुहुन्छ)
- 5 स्ट्रिप्स पकाएको बेकन वा पान्सेटा, कुरकुरा
- 6-10 skewers
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ट्रिम र ब्रसेल स्फटिक सफा गर्नुहोस्। ब्रुसेल स्फूर्तिहरू कवर गर्न पर्याप्त पानीको साथ एक बर्तनमा राख्नुहोस्। फोडा ल्याउन, गर्मी घटाउनुहोस् र 2 मिनेटको लागि सिम्मर दिनुहोस्। यो ब्रुसेल फुर्सद एक राम्रो शिर सुरु हुन्छ। पकाउने प्रक्रिया रोक्न 5 मिनेटको लागि तिनीहरूलाई बर्फको पानीमा राख्नुहोस्। फेरि निकास गर्नुहोस्, र कागज पेटीहरूसँग टाँस्नुहोस्।
2. मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। तेलको चिसो एकपटक हिँड्छ।
गैर-स्टिक सतह सिर्जना गर्न कम्तिमा 3 पासहरू बनाउनुहोस्।
एकछिन पछि मैले सोधेँ।
4. सानो मक्खनमा मक्खन, लसुन पाउडर र नमक मिलाउनुहोस्। ब्रसेल स्फटिकहरू ग्रिलमा स्केवरहरू खान्छन् र तिनीहरू नरम नभएसम्म कुकुर हुन्छन् (लगभग 6-8 मिनेट)। जलप्रवाह बन्द गर्ने प्रायजसो घुमाउनुहोस्। अक्सर मक्खन संग ब्रश।
5. एकपटक पकाएको, ग्रिलबाट हटाउनुहोस्, एक काट्ने बोर्डमा राख्नुहोस्। सावधानीपूर्वक स्किभरबाट हटाउनुहोस् र पकवान सेवामा हटाउनुहोस्। ठुलो बेकन वा पान्केटाको साथ माथि र तुरुन्तै सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 140 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 466 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 6 g |