यो टर्की पंखहरूको स्वाद लात लाग्ने एक राम्रो तरिका हो। मिठाई र मसालेदार टमाटर आधारित सॉस वास्तव मा एक पंच पैक गर्दछ। यो विंग नुस्खाको अर्को प्रयास गर्नुहोस् जब अर्को खाना पकाउने हो र तपाईको अतिथिहरू कसरी कति रमाइलो छ र हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 सम्पूर्ण टर्की पंखहरू, सुझावहरू हटाइयो
- 2 कप / 475 एमएल बीफ भाइरस
- 1 प्याज काटियो
- 1 कप / 240 एमएल क्याचअप
- 1/2 कप / 120 एमएल शर्करा
- 2 चम्मच / 30 एमएल कोस्टस्टर्च
- 1 चम्मच / 15 एमएल मक्खन
- 1 चम्मच / 15 एमएल साइडर सिरका
- 2 चम्मच / 10 एमएल सुक्खा सरस
- 1 चम्मच / 5 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- अजगर नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल
- Tabasco
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल सेनी
यसलाई कसरी बनाउने?
विंग सुझावहरू हटाउनुहोस् र रद्द गर्नुहोस्। टर्की पखेटाहरू विभाजित गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्। बीचमा, एक सस प्यानमा मक्खन पिघ्न। हल्का भूरी सम्म प्याज र सट जोड्नुहोस्। सरस, शर्करा, सिरका, Tabasco, Worcestershire चटनी, केचअप, अजवालीको नमक, केयेनी र 1 1/2 कप / 360 एमएलमा बीउ शरथ थप गर्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्। एक सानो कटोरामा 1/2 कप / 120 मिलीलीटर मासुको स्लोथको साथ कोस्टस्टर्कको साथ। उबलिएको मिश्रणमा हिंड्नुहोस् र तापनि जारी राख्नुहोस् जबसम्म यो मोटो हुन्छ।
Preheat Grill। लगभग 20 मिनेट वा कामको लागि मध्यम तापमा ग्रिल टर्की पखेटाहरू (हड्डीमा रसहरू खाली हुनेछन्)। सस संग प्रायः टाँस्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 7412 |
| कुल मोटा | 286 g |
| पागलिएको बोसो | 75 जी |
| असंतृप्त फैट | 92 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 3,625 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 973 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 59 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1,089 जी |