एल्डरफ्लावर कॉर्डियल एक अद्भुत, ताजा ताजा गर्मी पेय हो तर सिर्डियलले अन्य प्रयोगहरू गरेको छ र एक सुन्दर एल्डरफ्लावर भिनिग्रेटी नुस्खा बनाउँछ। तपाईंको सलादका लागि स्वादिष्ट, हल्का मीठो ड्रेसिंगको लागि कुनै अन्य vinaigrett को रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्। ड्रेसिंग पनि माछा वा पकाएको चिकनको लागि राम्रो प्रकाश चट्याउँछ।
यो वास्तव मा बनाउन को लागि सबै भन्दा आसान ड्रेसिंग हो र धेरै व्यंजनहरु लाई गर्मी को सूर्य को चमक जोडयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 120 मिलीलीटर (1/2 कप) वृक्षारोपण सिर्डियल
- 120 मिलीलीटर (1/2 कप) अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 2 चम्मच सेतो शराब सिरका
- 2 चम्मच डिजोन सरसफाई
- 2 चम्मच हनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूलाई एक पेंच माथि जारमा राख्नुहोस्, ढक्कनमा पेंच गर्नुहोस् र तीव्रताले हल्लाउनु, जब सम्म सबै अवयवहरू समावेश र कष्टमा नहोस्।
- बच्चा पलायन सलादहरू वा तुरुन्तै नयाँ नुनमा ड्रेसिङको रूपमा तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्। ड्रेसिंग पनि माछा वा पकाएको चिकनको लागि राम्रो प्रकाश चट्याउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 68 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 253 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |