वृद्ध सिरका को गंगा, गहिरो स्वाद एक साधारण साइड डिश को बढाने को एक अद्भुत तरीका हो, जस्तै यो बाम्मीम भुना भयो सब्जिहरु को नुस्खा। स्वादयुक्त, आर्थिक भोजनको लागि भुना भयो पोल्ट्री वा मासुको साथ यो सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप रातो आलु (क्यूब्ड र अनपिल)
- 2 कप बच्चा गाजर
- 1 ठूलो रातो प्याज (1/4 चौडा स्ट्रिप्समा कटाईयो)
- 2 tablespoons
- balsamic सिरका
- 4 चम्मच जैतून का तेल
- 1 लौह लसुन (कुचल र पतला कटाई)
- 1 चम्मच थिम
- 1 चम्मच गुलाबी
- 1 चम्मच मल बग्छ
- 1 कप हरियो बीन्स (कटाईएको)
- 3/4 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन 400F सम्म गरम गर्नुहोस्। तयार आलु, गाजर, र प्याजको बोसामिक सिरका , जैतून का तेल, लसुन र जडीबुटीहरू टान्को गर्नुहोस्। हल्का तेल, ठूला बरसात प्यानमा सब्जियों को व्यवस्था गर्नुहोस्। 35 को लागि तैयार सब्जियों को साफ़, हरेक 10 मिनेट को हल।
पानमा कालो हरा सेमहरू थप गर्नुहोस् र अतिरिक्त 10 मिनेटको लागि सब्जहरू भुवाउनुहोस्। भुना भयो सब्जियों लाई एक सेयरिंग प्लेट मा व्यवस्थित गर्नुहोस र तिनीहरूलाई नमक र काली मिर्च संग सिजन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 4 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 6 g |