क्लासिक mojito को सुँगुर, ताजा टकसाल र जीवंत लेम विषयवस्तुहरू लिने र एक मनपर्ने सेतो शराबको लागि सेतो रममा बदलिदिनुहुन्छ, सेतो शराब मोजिटो एक सजिलो र स्वादिष्ट नुस्खा जसले न्यूनतम स्वादको अधिकतम अधिकतम स्वाद दिन्छ।
वास्तवमा कुनै पनि सेतो शराबले राम्रो काम गर्नेछ। तथापि, सोभिनन ब्लान्क को गंभीर खट्टे, पिस्लो ग्रिगियो को विशेष रिजर्भेशन को रिसेलिंग या लचीला स्वाद प्रोफाइल को उत्कृष्ट पुरातत्व।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 750 मिलीलीटर बोतल सेतो वाइन (साउभेनगन ब्लान्क, रिसेलिंग, पिओट ग्र्रिगो)
- 2 कप इटालियन स्पार्कलिंग नींबू
- 3 लिम (2 रसिद, एक को लागि गार्निश)
- ताजा टकसाल 1 कप
- * वैकल्पिक: चिनियाँ स्वाद (आधारभूत मासु कसरी स्पार्कलिंग लेमनडेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- श्वेत शराब र इटालियन स्पार्कलिङ नींबूलाई चिन्नुहोस्।
- एकपटक राम्ररी चिसो हुन्छ, ठूलो पिचरमा दाखरस र स्पार्कलिङ लेमनडे मिश्रण गर्नुहोस्। रस दुई लम्बाई र दाखरस र नींबूमा थप गर्नुहोस्।
- ताजा टकसाल को 3/4 कप ले र पिचर मा जोडें (दाँया पहिले देखि टकसाल जोड्नुहोस, अन्यथा पत्तियां भूरे देखि शुरू हुन्छ)।
- स्वादको लागि वैकल्पिक शर्करा थप्नुहोस्, विशेष गरी यदि स्पार्कलिंग लेमनडे मिठाई कारकमा हल्का हो। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- थोडाले बाँकी चमेको गार्निश गिलास रिम्समा टुक्रा र टिप्सको ट्राफिक थप्नका लागि चीजहरू लाई अझ बढायो। बर्फ माथि सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 101 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |