वाइनले स्वादयुक्त पकाएको बिसाइको लागि स्वादयुक्त मसाले बनाउँछ र मासु निविदा गर्न मद्दत गर्दछ। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ ब्रिसकेट वरिपरी मूल सब्जहरू जोड्नको लागी महसुस गर्नुहोस्। तरल तहमा आँखा राख्नुहोस् र यदि यो हटाउछ भने बढि थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सुखालो
- रक्सी
- 2 चम्मच सोया सस
- 1 सानो
- प्याज , पतला मिनी
- 1 अजवाइन स्टक, पतला कटाई
- 3
- लसुन लौंग, पतला minced
- 3 देखि 4 पाउन्ड बीफ
- brisket
- 1 मध्यम आकार प्याज, पतला कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- बिसो, सोया सॉस , ग्रेटेड प्याज , अजमेर, र लसुनलाई एक ठूलो डाइरेक्टरी जिप-माथि फ्रिज फ्रीजर थैलीमा बिसाइन्छ । बैगमा बिसिस्किस्ट थप्नुहोस्, हावा बाहिर निस्कनुहोस्, सील र 3 देखि 4 घण्टा वा रातो रातो फ्रिज गर्नुहोस्, कहिलेकाहीँ कहिलेकाँही।
- Preheat ओवन 325 डिग्री एफ।
- ब्रेस्केट हटाउनुहोस् र फ्याँक-साइड माथि एक बरसात प्यान वा डच ओवनमा राख्नुहोस्। ब्रेस्केट वरिपरि कटाई प्याज फैलाउनुहोस् र मज्जाले ढाक्नुहोस् । कोसर नुन र ताजा जमीन कालो मिर्च सँग छिटो कडा रूपमा भारी पन्नी वा ढक्कनसँग जोड्नुहोस्। निविदा नभएसम्म 3 घण्टा बान्नुहोस्। बरसात समयको माध्यमबाट मध्यमा जाँच्नुहोस् र पानीलाई जोड्नुहोस् भने आवश्यक ब्रेस्केट राख्नुहोस्।
- सम्पन्न भएपछि, ओस देखि ब्रस्केट हटाउनुहोस् र 15 मिनेट बाँकी दिनुहोस्। अन्न र ठाउँको बिरुवामा पट्टे परेर भाँडामा हाल्नुहोस्। सेवा गर्न पैन रस र पकाएको प्याजहरूसँग स्लाइसहरू ढाक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 537 |
| कुल मोटा | 28 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 172 मिलीग्राम |
| सोडियम | 380 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 56 g |